ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Czarne Plamki

autor: briddy    id motywu: 2885
Tapeta Czarne Plamki
Tapeta Czarne Plamki
Tapeta Czarne Plamki
Tapeta Czarne Plamki
Tapeta Czarne Plamki Tapeta Czarne Plamki Tapeta Czarne Plamki Tapeta Czarne Plamki
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Czarne Plamki

Styl minimalistycznystaje się pożądany w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z interesującym aranżem ściany i sufitu nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz charakteru. Wielu fachowców doskonale znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Czarne Plamki

Tapeta w stylu minimal art to mariaż różnych wzorów, szkicu, barw, geometrycznych kształtów, nieszablonowych kompozycji, które powiązane są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwień, zielony, orange, żółty mają odcień blady. Najbardziej zauważalne są barwy biel i czarna. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu designowi styl minimalistyczny jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta Czarne Plamki to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Czarne Plamki pasuje do każdego wnętrza

W domach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Czarne Plamki. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Czarne Plamki zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Wyzwala głębokie treści schowane w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Czarne Plamki Tapeta Czarne Plamki posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Czarne Plamki. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.