ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Czarne Plamki

autor: briddy    id motywu: 2885
Tapeta Czarne Plamki
Tapeta Czarne Plamki
Tapeta Czarne Plamki
Tapeta Czarne Plamki
Tapeta Czarne Plamki
Tapeta Czarne Plamki
Tapeta Czarne Plamki
Tapeta Czarne Plamki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Czarne Plamki

Styl minimalistycznystaje się pożądany w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z interesującym aranżem ściany i sufitu nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz charakteru. Wielu fachowców doskonale znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Czarne Plamki

Tapeta w stylu minimal art to mariaż różnych wzorów, szkicu, barw, geometrycznych kształtów, nieszablonowych kompozycji, które powiązane są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwień, zielony, orange, żółty mają odcień blady. Najbardziej zauważalne są barwy biel i czarna. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu designowi styl minimalistyczny jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta Czarne Plamki to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Czarne Plamki pasuje do każdego wnętrza

W domach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Czarne Plamki. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Czarne Plamki zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Wyzwala głębokie treści schowane w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Czarne Plamki Tapeta Czarne Plamki posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Czarne Plamki. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.