ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Czarne Akwarelowe Krzyże

autor: Анастасия Гевко    id motywu: 2884
Tapeta Czarne Akwarelowe Krzyże
Tapeta Czarne Akwarelowe Krzyże
Tapeta Czarne Akwarelowe Krzyże
Tapeta Czarne Akwarelowe Krzyże Tapeta Czarne Akwarelowe Krzyże Tapeta Czarne Akwarelowe Krzyże

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Czarne Akwarelowe Krzyże

Styl minimal artstał się pożądany w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej rekoratorów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z ciekawym aranżem ściany i sufitu nadają wnętrzu niezwykłego wręcz charakteru. Wielu fachowców dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które doskonale komponują się z różnymi elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Czarne Akwarelowe Krzyże

Tapeta w stylu minimal art to mariaż różnych wzorów, szkiców, barw, geometrycznych kształtów, niestandardowych szablonów, które powiązane są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwony, zielony, orange, żółty mają odcień blady. Najbardziej wyraziste są kolory biała i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Czarne Akwarelowe Krzyże to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Czarne Akwarelowe Krzyże będzie pasowała do każdego wnętrza

W domach, które urządzone są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Czarne Akwarelowe Krzyże. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Czarne Akwarelowe Krzyże zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Uwalnia głębokie treści schowane w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Czarne Akwarelowe Krzyże Tapeta Czarne Akwarelowe Krzyże posiada dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na zarysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju do montażu. Pokrywamy klejem ścianę i kładziemy tapetę Czarne Akwarelowe Krzyże. Na końcu należy ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.