ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Czarna Falista Linia

autor: ExpressVectors    id motywu: 2858
Tapeta Czarna Falista Linia
Tapeta Czarna Falista Linia
Tapeta Czarna Falista Linia
Tapeta Czarna Falista Linia Tapeta Czarna Falista Linia Tapeta Czarna Falista Linia

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Czarna Falista Linia

Styl minimal artstaje się popularny w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z ciekawym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niezwykłego wręcz charakteru. Wielu specjalistów doskonale znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie subtelność i estetyczne niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które idealnie komponują się z wieloma elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Czarna Falista Linia

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkiców, barw, geometrycznych figur, nieszablonowych kompozycji, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorach dominują naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwony, zieleń, pomarańczowy, żółty mają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biel i czarna. Rysunki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimal art jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Czarna Falista Linia to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Czarna Falista Linia będzie pasowała do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Czarna Falista Linia. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom na pewno zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Wnętrze z tapetą Czarna Falista Linia zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści schowane w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Czarna Falista Linia Tapeta Czarna Falista Linia ma dwie wersje strukturalne. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odpiera odbłyski światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Czarna Falista Linia. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.