ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Czarna Falista Linia

autor: ExpressVectors    id motywu: 2858
Tapeta Czarna Falista Linia
Tapeta Czarna Falista Linia
Tapeta Czarna Falista Linia
Tapeta Czarna Falista Linia Tapeta Czarna Falista Linia Tapeta Czarna Falista Linia
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Czarna Falista Linia

Styl minimal artstaje się popularny w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z ciekawym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niezwykłego wręcz charakteru. Wielu specjalistów doskonale znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie subtelność i estetyczne niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które idealnie komponują się z wieloma elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Czarna Falista Linia

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkiców, barw, geometrycznych figur, nieszablonowych kompozycji, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorach dominują naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwony, zieleń, pomarańczowy, żółty mają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biel i czarna. Rysunki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimal art jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Czarna Falista Linia to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Czarna Falista Linia będzie pasowała do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Czarna Falista Linia. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom na pewno zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Wnętrze z tapetą Czarna Falista Linia zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści schowane w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Czarna Falista Linia Tapeta Czarna Falista Linia ma dwie wersje strukturalne. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odpiera odbłyski światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Czarna Falista Linia. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.