ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Cienkie odcienie tła

   id motywu: 2864
Tapeta Cienkie odcienie tła
Tapeta Cienkie odcienie tła
Tapeta Cienkie odcienie tła
Tapeta Cienkie odcienie tła Tapeta Cienkie odcienie tła Tapeta Cienkie odcienie tła

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym

Styl minimalistycznystaje się pożądany w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w połączeniu z interesującym aranżem ścian i sufitu nadają pomieszczeniu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających charakterystykę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze na czasie. Łączy on w sobie subtelność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z wieloma elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkicu, barw, geometrycznych figur, niestandardowych szablonów, które zestawione są z motywami roślinnymi i ciemnymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwień, zieleń, pomarańcz, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są kolory biel i czarna. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimalistyczny jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta to świetna propozycja dla każdego pasjonata stylu minimalistycznego.

Tapeta pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą . To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom na pewno zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści schowane w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Tapeta ma dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy światła. Montaż jest szybki. Potrzeba jedynie wysokiej marki kleju do montażu. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę . Na końcu należy ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.