ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Ciapki Dalmatyńczyka

autor: kolonko    id motywu: 2797
Tapeta Ciapki Dalmatyńczyka
Tapeta Ciapki Dalmatyńczyka
Tapeta Ciapki Dalmatyńczyka
Tapeta Ciapki Dalmatyńczyka
Tapeta Ciapki Dalmatyńczyka
Tapeta Ciapki Dalmatyńczyka
Tapeta Ciapki Dalmatyńczyka
Tapeta Ciapki Dalmatyńczyka
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Ciapki Dalmatyńczyka - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Szarość w mariażu z kolorem białym i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -umeblowanie, odcień ścian, obrazy, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych dcienieach. Można także zastosować tapetę Ciapki Dalmatyńczyka. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Ciapki Dalmatyńczyka wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Ciapki Dalmatyńczyka cechuje oryginalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Ciapki Dalmatyńczyka w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Ciapki Dalmatyńczyka w kompozycji z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz błękitnymi akcentami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Ciapki Dalmatyńczyka. 

Wzornictwo tapety Ciapki Dalmatyńczyka

Na tapecie Ciapki Dalmatyńczyka dominują wzory, które doskonale oddają klimat Skandynawii. Cieme oraz kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeże, lisa,wiewiórki, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Ciapki Dalmatyńczyka

Tapeta Ciapki Dalmatyńczyka ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą odporność na porysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Ciapki Dalmatyńczyka odbija refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Ciapki Dalmatyńczyka

Tapetę Ciapki Dalmatyńczyka przykleja się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się ścianę, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ścian i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.