ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Ciągła linia twarzy kobiet

autor: Sini4ka    id motywu: 2851
Tapeta Ciągła linia twarzy kobiet
Tapeta Ciągła linia twarzy kobiet
Tapeta Ciągła linia twarzy kobiet
Tapeta Ciągła linia twarzy kobiet Tapeta Ciągła linia twarzy kobiet Tapeta Ciągła linia twarzy kobiet

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Ciągła linia twarzy kobiet

Styl minimalistycznystaje się popularny w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają pomieszczeniu niezwykłego wręcz charakteru. Wielu fachowców doskonale znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie delikatność i eleganckie niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Ciągła linia twarzy kobiet

Tapeta w stylu minimal art to mariaż różnych wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych figur, nieszablonowych szablonów, które zestawione są z motywami roślinnymi i ciemnymi grafikami. W kolorach dominują naturalne barwy. Kolory takie jak np. błękitny, czerwony, zieleń, pomarańcz, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej wyraziste są barwy biała i czarna. Rysunki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimalistyczny jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Ciągła linia twarzy kobiet to świetna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Ciągła linia twarzy kobiet pasuje do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Ciągła linia twarzy kobiet. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Wnętrze z tapetą Ciągła linia twarzy kobiet zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Wyzwala głębsze treści schowane w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Ciągła linia twarzy kobiet Tapeta Ciągła linia twarzy kobiet ma dwie wersje strukturalne. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy świetlne. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i kładziemy tapetę Ciągła linia twarzy kobiet. Na końcu należy ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.