Strona główna / Tapety / Kategorie / Kwiaty
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż

autor: ojardin    id motywu: 2690
Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Rośliny zawsze działa na każdego kojąco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej drzew i kwiatów, leśnego krajobrazu od razu poprawia nastrój. Patrząc świat roślin relaksujemy się, nabieramy mocy. Każdy powrót z lasu pozostawia w człowieku miłe wspomnienie i potęguje chęć na na kolejne spotkanie z naturą. Czy da się utrwalić uczucie ciągłego przebywania z naturalną roślinnością? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż.  

Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż – uderzająca świeżość zieleni

Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają żywością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Bukiet Różowych Piwonii i Róż o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się odprężeni. Ten wizerunek roślin i liści nigdy się nie nudzi. Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż to zieleń w wielu odmianach. Na tapecie znajdziemy barwny wzór kwiatów w różnych barwach – zielony, błękitny, róż, szary, organge, złoty, biel, ecru, bordowy, czarny, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niesamowitą kompozycję. Wzory na tapecie Bukiet Różowych Piwonii i Róż nie ma sobie równych. Zobaczymy wyspę czarno-białych palm, letnią florę, tropikalne liście, wielobarwne pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, wektoryczarno-białych listków i inne.

Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni domu jest wiele miejsc, do których świetnie pasuje tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż. Można tą tapetą ozdobić większy i mały pokój. Sprawdzi się także w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy swoich gości. Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż to również idealny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam prezentuje się stylowo i z klasą.

Podwójna struktura tapety Bukiet Różowych Piwonii i Róż

Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada także pewną odporność ogniową. Wyprodukowana na bazie materiału winylowego dosyć łatwo klei się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Bukiet Różowych Piwonii i Róż bardzo łatwo klei się do powierzchni ściany. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju montażowego. Klej błyskawicznie wiąże tapetę z powierzchnią ścienną. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do ściany.