ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż

autor: ojardin    id motywu: 2690
Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż
Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż
Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż
Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż
Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż
Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż
Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż
Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Rośliny zawsze działa na każdego kojąco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej drzew i kwiatów, leśnego krajobrazu od razu poprawia nastrój. Patrząc świat roślin relaksujemy się, nabieramy mocy. Każdy powrót z lasu pozostawia w człowieku miłe wspomnienie i potęguje chęć na na kolejne spotkanie z naturą. Czy da się utrwalić uczucie ciągłego przebywania z naturalną roślinnością? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż.  

Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż – uderzająca świeżość zieleni

Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają żywością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Bukiet Różowych Piwonii i Róż o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się odprężeni. Ten wizerunek roślin i liści nigdy się nie nudzi. Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż to zieleń w wielu odmianach. Na tapecie znajdziemy barwny wzór kwiatów w różnych barwach – zielony, błękitny, róż, szary, organge, złoty, biel, ecru, bordowy, czarny, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niesamowitą kompozycję. Wzory na tapecie Bukiet Różowych Piwonii i Róż nie ma sobie równych. Zobaczymy wyspę czarno-białych palm, letnią florę, tropikalne liście, wielobarwne pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, wektoryczarno-białych listków i inne.

Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni domu jest wiele miejsc, do których świetnie pasuje tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż. Można tą tapetą ozdobić większy i mały pokój. Sprawdzi się także w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy swoich gości. Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż to również idealny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam prezentuje się stylowo i z klasą.

Podwójna struktura tapety Bukiet Różowych Piwonii i Róż

Tapeta Bukiet Różowych Piwonii i Róż posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada także pewną odporność ogniową. Wyprodukowana na bazie materiału winylowego dosyć łatwo klei się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Bukiet Różowych Piwonii i Róż bardzo łatwo klei się do powierzchni ściany. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju montażowego. Klej błyskawicznie wiąże tapetę z powierzchnią ścienną. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do ściany.