ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Błękitne Liście Tropikalne

autor: AngellozOlga    id motywu: 2827
Tapeta Błękitne Liście Tropikalne
Tapeta Błękitne Liście Tropikalne
Tapeta Błękitne Liście Tropikalne
Tapeta Błękitne Liście Tropikalne Tapeta Błękitne Liście Tropikalne Tapeta Błękitne Liście Tropikalne
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Błękitne Liście Tropikalne - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza mieszkań urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Szarość w mariażu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -meble, barwa ścian, grafiki, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można także wykorzystać tapetę Błękitne Liście Tropikalne. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu nordic.

Tapeta Błękitne Liście Tropikalne wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Błękitne Liście Tropikalne wyróżnia oryginalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Błękitne Liście Tropikalne w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Błękitne Liście Tropikalne w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Błękitne Liście Tropikalne. 

Wzornictwo tapety Błękitne Liście Tropikalne

Na tapecie Błękitne Liście Tropikalne dominują wzory, które świetnie oddają aurę skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórkę, ptaki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Błękitne Liście Tropikalne

Tapeta Błękitne Liście Tropikalne posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Błękitne Liście Tropikalne redukuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Błękitne Liście Tropikalne

Tapetę Błękitne Liście Tropikalne przykleja się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.