ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Błękitne Liście Tropikalne

autor: AngellozOlga    id motywu: 2827
Tapeta Błękitne Liście Tropikalne
Tapeta Błękitne Liście Tropikalne
Tapeta Błękitne Liście Tropikalne
Tapeta Błękitne Liście Tropikalne
Tapeta Błękitne Liście Tropikalne
Tapeta Błękitne Liście Tropikalne
Tapeta Błękitne Liście Tropikalne
Tapeta Błękitne Liście Tropikalne
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Błękitne Liście Tropikalne - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza mieszkań urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Szarość w mariażu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -meble, barwa ścian, grafiki, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można także wykorzystać tapetę Błękitne Liście Tropikalne. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu nordic.

Tapeta Błękitne Liście Tropikalne wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Błękitne Liście Tropikalne wyróżnia oryginalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Błękitne Liście Tropikalne w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Błękitne Liście Tropikalne w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Błękitne Liście Tropikalne. 

Wzornictwo tapety Błękitne Liście Tropikalne

Na tapecie Błękitne Liście Tropikalne dominują wzory, które świetnie oddają aurę skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórkę, ptaki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Błękitne Liście Tropikalne

Tapeta Błękitne Liście Tropikalne posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Błękitne Liście Tropikalne redukuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Błękitne Liście Tropikalne

Tapetę Błękitne Liście Tropikalne przykleja się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.