ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Beżowa Dżungla

autor: berry2046    id motywu: 2646
Tapeta Beżowa Dżungla
Tapeta Beżowa Dżungla
Tapeta Beżowa Dżungla
Tapeta Beżowa Dżungla
Tapeta Beżowa Dżungla
Tapeta Beżowa Dżungla
Tapeta Beżowa Dżungla
Tapeta Beżowa Dżungla
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Roślinność od niepamiętnych czasów wpływała na człowieka kojąco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej różnych roślin, lasu od razu poprawia nastrój. Patrząc świat roślin relaksujemy się, nabieramy mocy. Każdy powrót z lasu pozostawia w człowieku miłe wspomnienie i potęguje chęć na na kolejne spotkanie z naturą. Czy da się przedłużyć poczucie wiecznego obcowania z naturalną roślinnością? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Beżowa Dżungla.  

Tapeta Beżowa Dżungla – uderzająca świeżość zieleni

Tapeta Beżowa Dżungla występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Beżowa Dżungla o każdej porze dnia i nocy sprawia, że stale czujemy się wypoczęci. Ten wizerunek roślinności nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Beżowa Dżungla to natura w wielu odmianach. Na tapecie znajdziemy kolorowy wzór kwiatów w przeróżnych barwach – zieleń, błękitny, róż, szarość, pomarańcz, złoty, biel, ecru, bordowy, czarny, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niesamowitą kompozycję. Wzornictwo na tapecie Beżowa Dżungla jest oryginalne i niepowtarzalne. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią florę, tropikalne liście, kolorowe pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych liści i wiele innych.

Tapeta Beżowa Dżungla w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni domu jest wiele pomieszczeń, do których świetnie pasuje tapeta Beżowa Dżungla. Można tą tapetą wyłożyć większy i mały pokój. Sprawdzi się także w salonie, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Beżowa Dżungla to również świetny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam wygląda się gustownie i z klasą.

Podwójna struktura tapety Beżowa Dżungla

Tapeta Beżowa Dżungla posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada także pewną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu dosyć łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Beżowa Dżungla bardzo łatwo przykleja się do powierzchni ściany. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie scala tapetę z powierzchnią ściany. Bardzo szybko wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do powierzchni.