ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta bez szwu trójkąt geometryczny

autor: sunspire    id motywu: 2841
Tapeta bez szwu trójkąt geometryczny
Tapeta bez szwu trójkąt geometryczny
Tapeta bez szwu trójkąt geometryczny
Tapeta bez szwu trójkąt geometryczny Tapeta bez szwu trójkąt geometryczny Tapeta bez szwu trójkąt geometryczny

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym bez szwu trójkąt geometryczny

Styl minimalistycznystaje się popularny w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej designerów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz charakteru. Wielu fachowców dobrze znających charakterystykę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie subtelność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które doskonale komponują się z różnymi elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna bez szwu trójkąt geometryczny

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie wielu wzorów, szkicu, barw, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorach dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwień, zielony, orange, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są kolory biała i czarna. Rysunki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta bez szwu trójkąt geometryczny to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta bez szwu trójkąt geometryczny pasuje do każdego wnętrza

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą bez szwu trójkąt geometryczny. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą bez szwu trójkąt geometryczny zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści schowane w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety bez szwu trójkąt geometryczny Tapeta bez szwu trójkąt geometryczny posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija odbłyski świetlne. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę bez szwu trójkąt geometryczny. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.