ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta bez szwu siatki geometrycznej linii

autor: sunspire    id motywu: 2724
Tapeta bez szwu siatki geometrycznej linii
Tapeta bez szwu siatki geometrycznej linii
Tapeta bez szwu siatki geometrycznej linii
Tapeta bez szwu siatki geometrycznej linii Tapeta bez szwu siatki geometrycznej linii Tapeta bez szwu siatki geometrycznej linii

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym bez szwu siatki geometrycznej linii

Styl minimal artstaje się popularny w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w zestawieniu z interesującym aranżem ścian i sufitów nadają wnętrzu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających charakterystykę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze na czasie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna bez szwu siatki geometrycznej linii

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie różnych wzorów, szkiców, barw, geometrycznych figur, nieszablonowych szablonów, które zestawione są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak np. błękitny, czerwień, zieleń, pomarańczowy, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są kolory biel i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta bez szwu siatki geometrycznej linii to idealna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta bez szwu siatki geometrycznej linii będzie pasowała do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą bez szwu siatki geometrycznej linii. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą bez szwu siatki geometrycznej linii zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Wyzwala głębsze treści ukryte w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety bez szwu siatki geometrycznej linii Tapeta bez szwu siatki geometrycznej linii posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest na płótnie, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i kładziemy tapetę bez szwu siatki geometrycznej linii. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.