ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Bez szwu geometryczny diament

autor: stas111    id motywu: 2861
Tapeta Bez szwu geometryczny diament
Tapeta Bez szwu geometryczny diament
Tapeta Bez szwu geometryczny diament
Tapeta Bez szwu geometryczny diament Tapeta Bez szwu geometryczny diament Tapeta Bez szwu geometryczny diament

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Bez szwu geometryczny diament

Styl minimalistycznystał się pożądany w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej designerów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w zestawieniu z interesującym aranżem ściany i sufitu nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów doskonale znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Bez szwu geometryczny diament

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych szablonów, które powiązane są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwony, zieleń, orange, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biel i czarna. Grafiki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimalistyczny jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta Bez szwu geometryczny diament to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Bez szwu geometryczny diament pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Bez szwu geometryczny diament. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom na pewno zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Bez szwu geometryczny diament zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Bez szwu geometryczny diament Tapeta Bez szwu geometryczny diament ma dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na zarysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest winylowa, odbija refleksy światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Bez szwu geometryczny diament. Na końcu należy ją zdecydowanie docisnąć do ściany i moment poczekać.