ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Bananowiec i Ptaki

autor: inna72    id motywu: 2685
Tapeta Bananowiec i Ptaki
Tapeta Bananowiec i Ptaki
Tapeta Bananowiec i Ptaki
Tapeta Bananowiec i Ptaki Tapeta Bananowiec i Ptaki Tapeta Bananowiec i Ptaki
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Rośliny od niepamiętnych czasów wpływała na każdego kojąco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej różnych roślin, lasu od razu poprawia humor. Obserwując zieleń wypoczywamy, nabieramy sił witalnych. Każdy powrót z lasu pozostawia w nas miłe wspomnienia i potęguje chęć na więcej. Czy da się utrwalić uczucie ciągłego obcowania z naturalną roślinnością? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Bananowiec i Ptaki.  

Tapeta Bananowiec i Ptaki – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Bananowiec i Ptaki występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają świeżością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Bananowiec i Ptaki o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się zrelaksowani. Ten widok zieleni utrwalonej na winylu nigdy się nie nudzi. Tapeta Bananowiec i Ptaki to natura w wielu odsłonach. Na tapecie odnajdziemy kolorowy wzór kwiatowy w różnych barwach – zieleń, niebieski, różowy, szarość, organge, złoty, biel, kremowy, bordo, czarny, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Bananowiec i Ptaki nie ma sobie równych. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropikalne liście, kolorowe pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych liści i wiele innych.

Tapeta Bananowiec i Ptaki w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których doskonałe pasuje tapeta Bananowiec i Ptaki. Można nią wyłożyć większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Bananowiec i Ptaki to również świetny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się elegancko i z klasą.

Podwójna struktura tapety Bananowiec i Ptaki

Tapeta Bananowiec i Ptaki posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też pewną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu dosyć łatwo klei się do powierzchni ściany.

Czynności montażowe

Tapetę Bananowiec i Ptaki bardzo łatwo klei się do powierzchni ścian. Do tego wystarczy tylko markowego kleju do montażu tapet. Klej szybko wiąże tapetę z powierzchnią ścienną. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do ścian.