Strona główna / Tapety / Kategorie / Kolory tapet / Zielone
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Bananowiec i Ptaki

autor: inna72    id motywu: 2685
Tapeta Bananowiec i Ptaki
Tapeta Bananowiec i Ptaki
Tapeta Bananowiec i Ptaki
Tapeta Bananowiec i Ptaki
Tapeta Bananowiec i Ptaki
Tapeta Bananowiec i Ptaki
Tapeta Bananowiec i Ptaki
Tapeta Bananowiec i Ptaki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Rośliny od niepamiętnych czasów wpływała na każdego kojąco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej różnych roślin, lasu od razu poprawia humor. Obserwując zieleń wypoczywamy, nabieramy sił witalnych. Każdy powrót z lasu pozostawia w nas miłe wspomnienia i potęguje chęć na więcej. Czy da się utrwalić uczucie ciągłego obcowania z naturalną roślinnością? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Bananowiec i Ptaki.  

Tapeta Bananowiec i Ptaki – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Bananowiec i Ptaki występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają świeżością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Bananowiec i Ptaki o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się zrelaksowani. Ten widok zieleni utrwalonej na winylu nigdy się nie nudzi. Tapeta Bananowiec i Ptaki to natura w wielu odsłonach. Na tapecie odnajdziemy kolorowy wzór kwiatowy w różnych barwach – zieleń, niebieski, różowy, szarość, organge, złoty, biel, kremowy, bordo, czarny, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Bananowiec i Ptaki nie ma sobie równych. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropikalne liście, kolorowe pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych liści i wiele innych.

Tapeta Bananowiec i Ptaki w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których doskonałe pasuje tapeta Bananowiec i Ptaki. Można nią wyłożyć większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Bananowiec i Ptaki to również świetny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się elegancko i z klasą.

Podwójna struktura tapety Bananowiec i Ptaki

Tapeta Bananowiec i Ptaki posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też pewną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu dosyć łatwo klei się do powierzchni ściany.

Czynności montażowe

Tapetę Bananowiec i Ptaki bardzo łatwo klei się do powierzchni ścian. Do tego wystarczy tylko markowego kleju do montażu tapet. Klej szybko wiąże tapetę z powierzchnią ścienną. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do ścian.