ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Bambus z Teksturą

autor: Liia Chevnenko    id motywu: 2699
Tapeta Bambus z Teksturą
Tapeta Bambus z Teksturą
Tapeta Bambus z Teksturą
Tapeta Bambus z Teksturą
Tapeta Bambus z Teksturą Tapeta Bambus z Teksturą Tapeta Bambus z Teksturą Tapeta Bambus z Teksturą
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Rośliny zawsze wpływała na każdego łagodząco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Widok łąki pełnej kwiatów, leśnego krajobrazu błyskawicznie poprawia humor. Obserwując świat roślin relaksujemy się, nabieramy mocy. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w nas miłe wspomnienie i potęguje ochotę na więcej. Czy można przedłużyć poczucie ciągłego obcowania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Bambus z Teksturą.  

Tapeta Bambus z Teksturą – uderzająca moc zieleni

Tapeta Bambus z Teksturą występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Bambus z Teksturą o każdej porze dnia i nocy sprawia, że nieustannie czujemy się zrelaksowani. Ten wizerunek roślinności nigdy się nie nudzi. Tapeta Bambus z Teksturą to natura w różnych odmianach. Na tapecie odnajdziemy barwny wzór kwiatowy w przeróżnych odcieniach kolorystycznych – zieleń, błękitny, róż, szarość, pomarańcz, złoto, biały, kremowy, bordowy, czerń, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Bambus z Teksturą nie ma sobie równych. Ujrzymy wyspę czarno-białych palm, letnią florę, tropik, wielobarwne pióra, liść bananowca, różowy liść piwonii, wektoryczarno-białych liści i wiele innych.

Tapeta Bambus z Teksturą w pokojach

W przestrzeni domu jest wiele pomieszczeń, do których doskonałe pasuje tapeta Bambus z Teksturą. Można tą tapetą ozdobić większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się także w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy swoich gości. Tapeta Bambus z Teksturą to również świetny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam wygląda się elegancko i z klasą.

Podwójna struktura tapety Bambus z Teksturą

Tapeta Bambus z Teksturą posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada także określoną odporność na płomienie ognia. Wyprodukowana na bazie materiału winylowego stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Czynności montażowe

Tapetę Bambus z Teksturą bardzo łatwo przykleja się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko markowego kleju do montażu tapet. Klej szybko wiąże tapetę z powierzchnią ścienną. W krótkim czasie wysycha. Krótko po klejeniu tapeta przylega szczelnie do ścian.