ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Arabskie Kwiaty

autor: kokoshka    id motywu: 2770
Tapeta Arabskie Kwiaty
Tapeta Arabskie Kwiaty
Tapeta Arabskie Kwiaty
Tapeta Arabskie Kwiaty
Tapeta Arabskie Kwiaty
Tapeta Arabskie Kwiaty
Tapeta Arabskie Kwiaty
Tapeta Arabskie Kwiaty
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety w ornamenty: delikatne detale, które zmienią Twoją przestrzeń

Dzięki miękkim i ciepłym szczegółom, tapeta samoprzylepna lub na podkładzie flizelinowym - ma mocny wpływ wizualny, jednocześnie odsłaniając swój delikatny charakter. Misterne szczegóły dodają niezwykłości rodzimej atmosferze, a bogate, złote tony mogą wprowadzić odrobinę refleksu i wyszukania. Prosty do zastosowania w każdym wnętrzu, aby rozświetlić ściany i dodać trochę ornamentowej inspiracji do domu.  

Tapeta Arabskie Kwiaty na wymiar – ornamenty

Wystarczy wszechstronny, delikatny szablon tapety Arabskie Kwiaty, aby wprowadzić znaczącą zmianę w pomieszczeniu. Perfekcyjny do salonu, sypialni, ale także do kuchni i łazienki. Wprowadza etyczny styl i dobrze komponuje się ze stylowymi, współczesnymi meblami. W naszym sklepie każde zamówienie jest "szyte na miarę", a więc nie dorzucamy niepotrzebnego materiału. Podczas składania zamówienia wystarczy podać wymiar ściany i samodzielnie wybrać skalę wybranego wzoru. Nic prostrzego!