ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Alfabet Morse'a

autor: Anna Beatty    id motywu: 2845
Tapeta Alfabet Morse'a
Tapeta Alfabet Morse'a
Tapeta Alfabet Morse'a
Tapeta Alfabet Morse'a
Tapeta Alfabet Morse'a
Tapeta Alfabet Morse'a
Tapeta Alfabet Morse'a
Tapeta Alfabet Morse'a
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Alfabet Morse'a

Styl minimalistycznystaje się pożądany w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitu nadają pomieszczeniu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Alfabet Morse'a

Tapeta w stylu minimal art to mariaż różnych wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych szablonów, które powiązane są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej zauważalne są kolory biel i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Alfabet Morse'a to perfekcyjna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Alfabet Morse'a będzie pasowała do wielu przestrzeni

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Alfabet Morse'a. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego domu w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Alfabet Morse'a zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Wyzwala głębokie treści schowane w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Alfabet Morse'a Tapeta Alfabet Morse'a posiada dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odpiera odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Alfabet Morse'a. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do ściany i chwilę poczekać.