ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Alfabet Morse'a

autor: Anna Beatty    id motywu: 2845
Tapeta Alfabet Morse'a
Tapeta Alfabet Morse'a
Tapeta Alfabet Morse'a
Tapeta Alfabet Morse'a
Tapeta Alfabet Morse'a Tapeta Alfabet Morse'a Tapeta Alfabet Morse'a Tapeta Alfabet Morse'a
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Alfabet Morse'a

Styl minimalistycznystaje się pożądany w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitu nadają pomieszczeniu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Alfabet Morse'a

Tapeta w stylu minimal art to mariaż różnych wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych szablonów, które powiązane są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej zauważalne są kolory biel i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Alfabet Morse'a to perfekcyjna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Alfabet Morse'a będzie pasowała do wielu przestrzeni

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Alfabet Morse'a. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego domu w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Alfabet Morse'a zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Wyzwala głębokie treści schowane w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Alfabet Morse'a Tapeta Alfabet Morse'a posiada dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odpiera odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Alfabet Morse'a. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do ściany i chwilę poczekać.