ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Akwarelowe Gałązki

autor: natikka    id motywu: 2668
Tapeta Akwarelowe Gałązki
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Rośliny zawsze działa na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Widok łąki pełnej drzew i kwiatów, lasu od razu poprawia humor. Patrząc zieleń relaksujemy się, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z lasu pozostawia w nas radosne wspomnienie i potęguje ochotę na na kolejne spotkanie z naturą. Czy można przedłużyć poczucie wiecznego obcowania z naturą? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Akwarelowe Gałązki.  

Tapeta Akwarelowe Gałązki – uderzająca moc zieleni

Tapeta Akwarelowe Gałązki występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Akwarelowe Gałązki o każdej porze dnia i nocy sprawia, że nieustannie czujemy się odprężeni. Ten widok roślinności nigdy się nie nudzi. Tapeta Akwarelowe Gałązki to natura w różnych odmianach. Na tapecie znaleźć można barwny wzór kwiatowy w różnych barwach – zieleń, niebieski, różowy, szarość, pomarańczowy, żółty, biel, ecru, bordowy, czarny, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Akwarelowe Gałązki nie ma sobie równych. Zobaczymy wyspę czarno-białych palm, letnią kolorową roślinność, tropik, kolorowe pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Akwarelowe Gałązki w pokojach

W przestrzeni domu jest wiele miejsc, do których doskonałe pasuje tapeta Akwarelowe Gałązki. Można nią wyłożyć większy i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy swoich gości. Tapeta Akwarelowe Gałązki to również świetny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się elegancko i z klasą.

Podwójna struktura tapety Akwarelowe Gałązki

Tapeta Akwarelowe Gałązki ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada także określoną odporność ogniową. Stworzona na bazie materiału winylowego stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Czynności montażowe

Tapetę Akwarelowe Gałązki bardzo łatwo przykleja się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie scala tapetę z powierzchnią ścienną. Bardzo szybko wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do ścian.