ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Akwarelowe Gałązki

autor: natikka    id motywu: 2668
Tapeta Akwarelowe Gałązki
Tapeta Akwarelowe Gałązki
Tapeta Akwarelowe Gałązki
Tapeta Akwarelowe Gałązki
Tapeta Akwarelowe Gałązki
Tapeta Akwarelowe Gałązki
Tapeta Akwarelowe Gałązki
Tapeta Akwarelowe Gałązki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Rośliny zawsze działa na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Widok łąki pełnej drzew i kwiatów, lasu od razu poprawia humor. Patrząc zieleń relaksujemy się, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z lasu pozostawia w nas radosne wspomnienie i potęguje ochotę na na kolejne spotkanie z naturą. Czy można przedłużyć poczucie wiecznego obcowania z naturą? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Akwarelowe Gałązki.  

Tapeta Akwarelowe Gałązki – uderzająca moc zieleni

Tapeta Akwarelowe Gałązki występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Akwarelowe Gałązki o każdej porze dnia i nocy sprawia, że nieustannie czujemy się odprężeni. Ten widok roślinności nigdy się nie nudzi. Tapeta Akwarelowe Gałązki to natura w różnych odmianach. Na tapecie znaleźć można barwny wzór kwiatowy w różnych barwach – zieleń, niebieski, różowy, szarość, pomarańczowy, żółty, biel, ecru, bordowy, czarny, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Akwarelowe Gałązki nie ma sobie równych. Zobaczymy wyspę czarno-białych palm, letnią kolorową roślinność, tropik, kolorowe pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Akwarelowe Gałązki w pokojach

W przestrzeni domu jest wiele miejsc, do których doskonałe pasuje tapeta Akwarelowe Gałązki. Można nią wyłożyć większy i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy swoich gości. Tapeta Akwarelowe Gałązki to również świetny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się elegancko i z klasą.

Podwójna struktura tapety Akwarelowe Gałązki

Tapeta Akwarelowe Gałązki ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada także określoną odporność ogniową. Stworzona na bazie materiału winylowego stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Czynności montażowe

Tapetę Akwarelowe Gałązki bardzo łatwo przykleja się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie scala tapetę z powierzchnią ścienną. Bardzo szybko wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do ścian.