ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Akwarelowa Listki

autor: yuliya_derbisheva    id motywu: 2708
Tapeta Akwarelowa Listki
Tapeta Akwarelowa Listki
Tapeta Akwarelowa Listki
Tapeta Akwarelowa Listki
Tapeta Akwarelowa Listki
Tapeta Akwarelowa Listki
Tapeta Akwarelowa Listki
Tapeta Akwarelowa Listki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Roślinność zawsze działa na każdego kojąco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej kwiatów, lasu błyskawicznie poprawia humor. Obserwując świat roślin wypoczywamy, nabieramy sił witalnych. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w nas radosne wspomnienia i potęguje ochotę na na kolejne spotkanie z naturą. Czy da się przedłużyć poczucie ciągłego przebywania z naturą? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Akwarelowa Listki.  

Tapeta Akwarelowa Listki – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Akwarelowa Listki występuje w różnych barwach i wzorach. Motywy roślinne uderzają świeżością i subtelnym urokiem. Spoglądanie tapety Akwarelowa Listki o każdej porze dnia i nocy sprawia, że non stop czujemy się wypoczęci. Ten wizerunek roślin i liści nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Akwarelowa Listki to przyroda w wielu odmianach. Na tapecie odnajdziemy barwny wzór kwiatów w różnych odcieniach kolorystycznych – zielony, błękitny, róż, szary, pomarańczowy, złoty, biały, ecru, bordo, czerń, turkus. Wszystkie barwne wzory tworzą niezwykłą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Akwarelowa Listki jest oryginalne i niepowtarzalne. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią florę, tropikalne liście, kolorowe pióra, liście bananowca, różowy liść piwonii, wektoryczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Akwarelowa Listki w salonie

W przestrzeni domu jest wiele pomieszczeń, do których idealnie pasuje tapeta Akwarelowa Listki. Można tą tapetą ozdobić duży i mały pokój. Sprawdzi się także w największym pokoju, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Akwarelowa Listki to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się stylowo i z klasą.

Podwójna struktura tapety Akwarelowa Listki

Tapeta Akwarelowa Listki ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada także pewną odporność na płomienie ognia. Wyprodukowana na bazie winylu stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Akwarelowa Listki bardzo łatwo klei się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ściany. Bardzo szybko wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do powierzchni.