ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Akwarelowa Listki

autor: yuliya_derbisheva    id motywu: 2708
Tapeta Akwarelowa Listki
Tapeta Akwarelowa Listki
Tapeta Akwarelowa Listki
Tapeta Akwarelowa Listki Tapeta Akwarelowa Listki Tapeta Akwarelowa Listki
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Roślinność zawsze działa na każdego kojąco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej kwiatów, lasu błyskawicznie poprawia humor. Obserwując świat roślin wypoczywamy, nabieramy sił witalnych. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w nas radosne wspomnienia i potęguje ochotę na na kolejne spotkanie z naturą. Czy da się przedłużyć poczucie ciągłego przebywania z naturą? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Akwarelowa Listki.  

Tapeta Akwarelowa Listki – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Akwarelowa Listki występuje w różnych barwach i wzorach. Motywy roślinne uderzają świeżością i subtelnym urokiem. Spoglądanie tapety Akwarelowa Listki o każdej porze dnia i nocy sprawia, że non stop czujemy się wypoczęci. Ten wizerunek roślin i liści nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Akwarelowa Listki to przyroda w wielu odmianach. Na tapecie odnajdziemy barwny wzór kwiatów w różnych odcieniach kolorystycznych – zielony, błękitny, róż, szary, pomarańczowy, złoty, biały, ecru, bordo, czerń, turkus. Wszystkie barwne wzory tworzą niezwykłą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Akwarelowa Listki jest oryginalne i niepowtarzalne. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią florę, tropikalne liście, kolorowe pióra, liście bananowca, różowy liść piwonii, wektoryczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Akwarelowa Listki w salonie

W przestrzeni domu jest wiele pomieszczeń, do których idealnie pasuje tapeta Akwarelowa Listki. Można tą tapetą ozdobić duży i mały pokój. Sprawdzi się także w największym pokoju, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Akwarelowa Listki to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się stylowo i z klasą.

Podwójna struktura tapety Akwarelowa Listki

Tapeta Akwarelowa Listki ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada także pewną odporność na płomienie ognia. Wyprodukowana na bazie winylu stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Akwarelowa Listki bardzo łatwo klei się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ściany. Bardzo szybko wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do powierzchni.