ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Abstrakcyjny wzór retro

autor: dinadankersdesign    id motywu: 2879
Tapeta Abstrakcyjny wzór retro
Tapeta Abstrakcyjny wzór retro
Tapeta Abstrakcyjny wzór retro
Tapeta Abstrakcyjny wzór retro Tapeta Abstrakcyjny wzór retro Tapeta Abstrakcyjny wzór retro

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Abstrakcyjny wzór retro

Styl minimal artstaje się popularny w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w zestawieniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających charakterystykę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze na czasie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które idealnie komponują się z wieloma komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Abstrakcyjny wzór retro

Tapeta w stylu minimal art to mariaż różnych wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych figur, nieszablonowych kompozycji, które zestawione są z motywami roślinnymi i ciemnymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwień, zieleń, orange, żółty mają kolor blady. Najbardziej wyraziste są kolory biała i czerń. Rysunki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Abstrakcyjny wzór retro to idealna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Abstrakcyjny wzór retro pasuje do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Abstrakcyjny wzór retro. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Abstrakcyjny wzór retro zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Wyzwala głębokie treści schowane w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Abstrakcyjny wzór retro Tapeta Abstrakcyjny wzór retro ma dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odbija odbłyski świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Abstrakcyjny wzór retro. Na końcu należy ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.