ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Abstrakcyjny izometryczny wektor siatki

autor: backup16    id motywu: 2863
Tapeta Abstrakcyjny izometryczny wektor siatki
Tapeta Abstrakcyjny izometryczny wektor siatki
Tapeta Abstrakcyjny izometryczny wektor siatki
Tapeta Abstrakcyjny izometryczny wektor siatki Tapeta Abstrakcyjny izometryczny wektor siatki Tapeta Abstrakcyjny izometryczny wektor siatki

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Abstrakcyjny izometryczny wektor siatki

Styl minimalistycznystaje się popularny w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej designerów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w zestawieniu z ciekawym aranżem ściany i sufitu nadają pomieszczeniu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów doskonale znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze na czasie. Łączy on w sobie delikatność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które idealnie komponują się z wieloma komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Abstrakcyjny izometryczny wektor siatki

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie różnych wzorów, szkiców, barw, geometrycznych kształtów, nieszablonowych szablonów, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwień, zielony, pomarańcz, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej wyraziste są kolory biel i czarna. Rysunki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimalistyczny jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Abstrakcyjny izometryczny wektor siatki to idealna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Abstrakcyjny izometryczny wektor siatki pasuje do każdego wnętrza

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Abstrakcyjny izometryczny wektor siatki. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom na pewno zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Abstrakcyjny izometryczny wektor siatki zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Wyzwala głębokie treści ukryte w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Abstrakcyjny izometryczny wektor siatki Tapeta Abstrakcyjny izometryczny wektor siatki ma dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera refleksy świetlne. Montaż jest szybki. Potrzeba jedynie wysokiej marki kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Abstrakcyjny izometryczny wektor siatki. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do ściany i chwilę poczekać.