Strona główna / Tapety / Kategorie / Akwarele
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Abstrakcyjne niebieskie hexagony

autor: Tamiris    id motywu: 2712
Tapeta Abstrakcyjne niebieskie hexagony
Tapeta Abstrakcyjne niebieskie hexagony
Tapeta Abstrakcyjne niebieskie hexagony
Tapeta Abstrakcyjne niebieskie hexagony Tapeta Abstrakcyjne niebieskie hexagony Tapeta Abstrakcyjne niebieskie hexagony

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapety akwarele Abstrakcyjne niebieskie hexagony

Akwarele to farby niezwykłe. Można z nimi tworzyć rozmaitewielobarwne pejzaże. Malarze epoki impresjonizmu już bardzo dawno odkryli niezwykłe właściwości tych farb i uzyskiwanych dzięki nim kolorów. Akwarela idealnie wpisują się w nowoczesny wystrój wnętrza. Pejzaż uzyskany dzięki akwarelom może znajdować się na różnej wielkości rysunku, obrazie, ale może też zajmować całą powierzchnię w pokoju. Wyjątkowa kolekcja tapet akwarelowych, w tym tapety Abstrakcyjne niebieskie hexagony to wielki krok na drodze do urządzenia przestrzeni użytkowej w sposób stanowiący zestawienie klasyki z nowoczesnością.

Rozmaitość barw i wzorów na tapecie Abstrakcyjne niebieskie hexagony

Obrazy akwarelowe inspirują i upiększają wygląd wnętrza. Pośród nich są rozmaite abtrakcje. Nie brakuje również motywów z roślinnością, głównie z kwiatami. Można wybierać do woli, aż w końcu znajdzie się swój ulubiony motyw. Osoby gustujące w stylu ombre odnajdą go na tapecie Abstrakcyjne niebieskie hexagony. Pasjonaci scen rodem z lasu mają do wyboru sceny w kolorach błękitu, zieleni, turkusu, fioletowym, czerwonym, białym i czerni. Do każdego pomieszczenia można dobrać inną akwarystyczną tonację kolorystyczną.

Wizerunek akwareli idealnie relaksuje

Tapeta Abstrakcyjne niebieskie hexagony relaksuje swoim wizerunkiem. Umieszczenie jej w sypialni z pewnością zrelaksuje przed nocnym wypoczynkiem. Letni klimat w pokoju dziecka można uzyskać z wykorzystaniem tapety akwarele Abstrakcyjne niebieskie hexagony. Wielobarwne kwiaty, np. różowo-fioletowe dodadzą pokojowi extra klimatu. Kompozycje z pogranicza natury z domieszkąabstrakcyjnych nut sprawią, że w przestrzeni użytkowej nigdy nie będzie nudy. Będzie zabawnie i jednocześnie artystycznie. Dlaczego akwarele są tak bardzo kochane? Ze względu na urok, jaki wnoszą do każdej przestrzeni. Pozwalają na wykreowanie naturalnego piękna w domu.

Cechy i prace montażowe tapety Abstrakcyjne niebieskie hexagony

Tapeta akwarele Abstrakcyjne niebieskie hexagony jest z winylu. Może mieć strukturę jak płótno, ale występuje też w wersji struktury wygładzonej. Tapeta Abstrakcyjne niebieskie hexagony jest wytrzymała na możliwe rysy, postrzępienie czy porwanie. Odporna jest także na płomienie ognia i zmienną temperaturę. Winyl szybko przykleja się do ściany. Trzeba tylko użyć do montażu tapety markowego środka. Wówczas wystarczy {posmarować|pokryć| ścianę niewielką warstwą kleju i silnie przycisnąć tapetę do ściany. Tapeta Abstrakcyjne niebieskie hexagony redukuje odbłyski światła słonecznego i stucznego.