ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Abstrakcyjne Listki

autor: stohelit    id motywu: 2789
Tapeta Abstrakcyjne Listki
Tapeta Abstrakcyjne Listki
Tapeta Abstrakcyjne Listki
Tapeta Abstrakcyjne Listki
Tapeta Abstrakcyjne Listki
Tapeta Abstrakcyjne Listki
Tapeta Abstrakcyjne Listki
Tapeta Abstrakcyjne Listki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Abstrakcyjne Listki - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z bielą i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -meble, odcień ścian, grafiki, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można także wykorzystać tapetę Abstrakcyjne Listki. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu nordic.

Tapeta Abstrakcyjne Listki wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Abstrakcyjne Listki charakteryzuje naturalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Abstrakcyjne Listki w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Abstrakcyjne Listki w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Abstrakcyjne Listki. 

Wzornictwo tapety Abstrakcyjne Listki

Na tapecie Abstrakcyjne Listki dominują wzory, które doskonale oddają aurę Skandynawii. Cieme oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i kontury roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeże, lisa,wiewiórkę, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Abstrakcyjne Listki

Tapeta Abstrakcyjne Listki posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą odporność na porysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Abstrakcyjne Listki eliminuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Abstrakcyjne Listki

Tapetę Abstrakcyjne Listki przykleja się dościan w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego przyłożenia.