ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Abstrakcyjne Leśne Liście

autor: Utro na more    id motywu: 2689
Tapeta Abstrakcyjne Leśne Liście
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Abstrakcyjne Leśne Liście - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Szarość w mariażu z kolorem białym i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -umeblowanie, odcień ścian, grafiki, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych dcienieach. Można także zastosować tapetę Abstrakcyjne Leśne Liście. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Abstrakcyjne Leśne Liście wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Abstrakcyjne Leśne Liście cechuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Abstrakcyjne Leśne Liście w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Abstrakcyjne Leśne Liście w połączeniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz błękitnymi tonacjami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Abstrakcyjne Leśne Liście. 

Wzornictwo tapety Abstrakcyjne Leśne Liście

Na tapecie Abstrakcyjne Leśne Liście dominujące są wzory, które świetnie oddają klimat Skandynawii. Cieme oraz kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i kontury flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeże, szakala,wiewiórki, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Abstrakcyjne Leśne Liście

Tapeta Abstrakcyjne Leśne Liście ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą odporność na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Abstrakcyjne Leśne Liście eliminuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Abstrakcyjne Leśne Liście

Tapetę Abstrakcyjne Leśne Liście przykleja się dościany w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykłada się winyl do ściany i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego przyłożenia.