ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Abstrakcyjne Kule

autor: via_lis    id motywu: 2825
Tapeta Abstrakcyjne Kule
Tapeta Abstrakcyjne Kule
Tapeta Abstrakcyjne Kule
Tapeta Abstrakcyjne Kule
Tapeta Abstrakcyjne Kule
Tapeta Abstrakcyjne Kule
Tapeta Abstrakcyjne Kule
Tapeta Abstrakcyjne Kule
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Abstrakcyjne Kule - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -umeblowanie, barwa ścian, grafiki, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można także wykorzystać tapetę Abstrakcyjne Kule. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Abstrakcyjne Kule wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Abstrakcyjne Kule charakteryzuje naturalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Abstrakcyjne Kule w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Abstrakcyjne Kule w kompozycji z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Abstrakcyjne Kule. 

Wzornictwo tapety Abstrakcyjne Kule

Na tapecie Abstrakcyjne Kule dominujące są wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeże, lisa,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Abstrakcyjne Kule

Tapeta Abstrakcyjne Kule posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Abstrakcyjne Kule redukuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Abstrakcyjne Kule

Tapetę Abstrakcyjne Kule przykleja się dościany w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się ścianę, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego przyłożenia.