ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty

autor: silmen    id motywu: 2807
Tapeta Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty
Tapeta Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty
Tapeta Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty
Tapeta Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty
Tapeta Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty
Tapeta Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty
Tapeta Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty
Tapeta Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Szarość w mariażu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, obrazy, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych dcienieach. Można też wykorzystać tapetę Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu nordic.

Tapeta Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty wyróżnia naturalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty. 

Wzornictwo tapety Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty

Na tapecie Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty dominują wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Szare jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórki, ptaki oraz koniki. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty

Tapeta Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty eliminuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty

Tapetę Abstrakcyjne Kolorowe Kwiaty klei się dościan w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego klejenia.