ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Abstrakcyjne Beżowe Diamenty

autor: stas111    id motywu: 2861
Tapeta Abstrakcyjne Beżowe Diamenty
Tapeta Abstrakcyjne Beżowe Diamenty
Tapeta Abstrakcyjne Beżowe Diamenty
Tapeta Abstrakcyjne Beżowe Diamenty
Tapeta Abstrakcyjne Beżowe Diamenty
Tapeta Abstrakcyjne Beżowe Diamenty
Tapeta Abstrakcyjne Beżowe Diamenty
Tapeta Abstrakcyjne Beżowe Diamenty
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Abstrakcyjne Beżowe Diamenty

Styl minimalistycznystał się pożądany w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej designerów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w zestawieniu z interesującym aranżem ściany i sufitu nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów doskonale znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Abstrakcyjne Beżowe Diamenty

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych szablonów, które powiązane są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwony, zieleń, orange, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biel i czarna. Grafiki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimalistyczny jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta Abstrakcyjne Beżowe Diamenty to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Abstrakcyjne Beżowe Diamenty pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Abstrakcyjne Beżowe Diamenty. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom na pewno zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Abstrakcyjne Beżowe Diamenty zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Abstrakcyjne Beżowe Diamenty Tapeta Abstrakcyjne Beżowe Diamenty ma dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na zarysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest winylowa, odbija refleksy światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Abstrakcyjne Beżowe Diamenty. Na końcu należy ją zdecydowanie docisnąć do ściany i moment poczekać.