ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Abstrakcyjna Jesienna Flora

autor: ngupakarti    id motywu: 2812
Tapeta Abstrakcyjna Jesienna Flora
Tapeta Abstrakcyjna Jesienna Flora
Tapeta Abstrakcyjna Jesienna Flora
Tapeta Abstrakcyjna Jesienna Flora
Tapeta Abstrakcyjna Jesienna Flora
Tapeta Abstrakcyjna Jesienna Flora
Tapeta Abstrakcyjna Jesienna Flora
Tapeta Abstrakcyjna Jesienna Flora
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Abstrakcyjna Jesienna Flora - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Szarość w mariażu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, grafiki, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych dcienieach. Można także wykorzystać tapetę Abstrakcyjna Jesienna Flora. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu nordic.

Tapeta Abstrakcyjna Jesienna Flora wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Abstrakcyjna Jesienna Flora charakteryzuje naturalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Abstrakcyjna Jesienna Flora w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Abstrakcyjna Jesienna Flora w zestawieniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz niebieskimi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Abstrakcyjna Jesienna Flora. 

Wzornictwo tapety Abstrakcyjna Jesienna Flora

Na tapecie Abstrakcyjna Jesienna Flora dominujące są wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i kontury flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeża, lisa,wiewiórkę, ptaki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Abstrakcyjna Jesienna Flora

Tapeta Abstrakcyjna Jesienna Flora posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą odporność na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Abstrakcyjna Jesienna Flora odbija promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Abstrakcyjna Jesienna Flora

Tapetę Abstrakcyjna Jesienna Flora klei się dościany w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się ścianę, a następnie przykłada się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego przyłożenia.