Różnorodne naklejki dekoracyjne na meble

Odświeżenie przestrzeni, w której przebywa się na co dzień to dobry pomysł. Nie trzeba jednak przeprowadzać kosztownych remontów, czy wymieniać mebli, aby efekt był zadowalający. W naszej ofercie znajdują się naklejki dekoracyjne na meble będące alternatywnym i ekologicznym rozwiązaniem. To doskonały sposób na dodanie nuty oryginalności, przy jednoczesnym zachowaniu ich estetycznego wyglądu. Proponowane naklejki ozdobne na meble wyróżniają się kreatywnym designem i występują w wielu wzorach, dzięki czemu każdy ma szansę znalezienia czegoś dla siebie i dopasowania do stylu urządzenia wnętrza.

Naklejki winylowe na Ścianę

Naklejki winylowe na Ścianę

Naklejki na ścianę DOT

Naklejki na ścianę DOT

Naklejki na Schody

Naklejki na Schody

Naklejki na Drzwi

Naklejki na Drzwi

Naklejki na meble IKEA Kura

Naklejki na meble IKEA Kura

Naklejki na meble IKEA Kallax

Naklejki na meble IKEA Kallax

 

Naklejki na meble IKEA Lack

Naklejki na meble IKEA Lack

Naklejki na meble IKEA Malm

Naklejki na meble IKEA Malm

Naklejki na meble IKEA Flisat

Naklejki na meble IKEA Flisat

 

Naklejki na meble IKEA Latt

Naklejki na meble IKEA Latt

 
 

 

W naszej ofercie dostępne są okleiny meblowe na produkty IKEA, z najpopularniejszych kolekcji:

  • LACK
  • MALM
  • FLISAT
  • KURA
  • KELLAX

Okleiny na meble IKEA – zalety

Proponowane okleiny na meble IKEA są samoprzylepne, więc ich aplikacja jest naprawdę prosta. Naklejki na szafki zostały wykonane z wysokiej jakości papieru, co przekłada się na ich estetyczny wygląd oraz trwałość. W zależności od wybranego motywu odnowiony mebel będzie prezentował się inaczej. Okleina do mebli IKEA to świetne rozwiązanie m.in. do pokoi dziecięcych. Można dopasować ją do upodobań dziecka i zmienić w dowolnym momencie, nie naruszając struktury szafy, komody czy łóżka.

Pokój dziecięcy powinien być przytulny i zgodny z preferencjami malucha, aby ten czuł się w nim jak najlepiej. Jeśli brakuje Państwu pomysłu na to, jak wprowadzić do wnętrza trochę koloru, zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. Oferujemy m.in. naklejki do oklejania mebli. Regał, komoda czy też łóżko przestaną być nudne, jednobarwne i zyskają kreatywny design. Oryginalne naklejki na meble zamienią standardowe wyposażenie w bajkowy świat dziecka. Do kompletu pasować będzie także naklejka na stół. Ochroni ona blat przed kredkami i pisakami, a jednocześnie sprawi, że ten stanie się oryginalny oraz estetyczny.

Naklejki na meble rozwijające wyobraźnię maluchów

Osoby wynajmujące mieszkania czy domy mogą poprzez okleiny meblowe IKEA nie tylko nadać wnętrzu indywidualnego charakteru, ale i zabezpieczyć meble m.in. przed porysowaniem czy pomalowaniem, o które nietrudno przy dzieciach. Jednym z popularniejszych wyborów jest naklejka na biurko. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ta dzięki swojemu motywowi zachęci malucha do zabawy czy też nauki. Odpowiednio dobrane naklejki meblowe mogą rozwijać wyobraźnię dzieci, np. kosmiczny świat sprzyja zapamiętywaniu nazw planet.

Naklejane ozdoby na ścianę do pokoju dziecięcego

Oprócz oklein meblowych proponujemy także naklejki ścienne dekoracyjne w wielu wzorach. Dzięki szerokiemu asortymentowi z pewnością każdy brzdąc lub rodzic wybierze coś, co przypadnie mu do gustu. Naklejane ozdoby na ścianę są winylowe, co oznacza, że nie sprawiają kłopotów z aplikacją i demontażem. Oferowane wzory naklejek na ścianę wyróżniają się bogatą kolorystyką oraz wesołym przedstawieniem bajkowych postaci uwielbianych przez najmłodszych. Taki wystrój doda pokojowi dziecięcemu wyjątkowego uroku. Polecamy również oryginalne naklejki na meble retro dostępne w asortymencie.