Strona główna / Informacje / Wysyłka

Metody wysyłki

Metody wysyłki w sklepie internetowym tapdruk.pl

Zakupy poprzez stronę internetową można realizować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie ceny w serwisie tapdruk.pl są cenami brutto i są podawane w polskich złotych (PLN). Termin realizacji zamówienia wynosi od 2 do 7 dni roboczych, niemniej jednak dokładamy wszelkich starań, aby zamówienie zostało nadane kurierem już następnego dnia roboczego. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej FedexUPS, DPD, INPOST oraz DHL w zależności od rozmiaru. Przesyłki wysyłane są w systemie 24h, w każdy dzień roboczy. Paczki wysłane w piątek zostaną dostarczone w poniedziałek.

Tapdruk zapewnia, że każdy towar wysłany z magazynu jest pełnowartościowy. Dokładamy też wszelkich starań, aby w takim stanie dotarł do klienta. Prosimy więc sprawdzić w obecności kuriera przesyłkę, stan opakowania oraz zawartość, czy jest w stanie nienaruszonym. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono braki, prosimy spisać protokół szkody w obecności kuriera.

Protokół szkody podpisany przez Państwa i przez kuriera jest jedynym sposobem na dochodzenie ewentualnego odszkodowania od firmy kurierskiej z tytułu zniszczenia bądź zagubienia towaru. Bez protokołu szkody nie ma podstaw do uznania reklamacji dotyczącej braków lub uszkodzenia fizycznego podczas transportu.