Płatności i wysyłka

Zakupy poprzez stronę internetową można realizować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie ceny w serwisie tapdruk.pl są cenami brutto i są podawane w polskich złotych (PLN). Termin realizacji zamówienia wynosi od 2 do 7dni roboczych. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, DPD, INPOST oraz DHL w zależności od rozmiaru. Przesyłki  wysyłane są w systemie 24 h w każdy dzień roboczy, paczki  wysłane w piątek zostaną dostarczone w poniedziałek.

Firma MU-1 Sp. z o.o. zapewnia, że każdy towar wysłany z magazynu,  jest pełnowartościowy. Dokładamy też wszelkich starań aby w takim stanie dotarł do klienta.

Prosimy więc sprawdzić w obecności kuriera przesyłkę, stan opakowania oraz zawartość, czy jest w stanie nie naruszonym. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak prosimy spisać protokół szkody w obecności kuriera.

Protokuł szkody podpisany przez Państwa i kuriera, jest jedynym sposobem na dochodzenie ewentualnego odszkodowania od firmy kurierskiej z tytułu zniszczenia badź zagubienia towaru. Bez protokołu szkody nie ma podstaw do uznania reklamacji dotyczacej braków lub uszkodzenia fizycznego podczas transportu.

Płatność

Płatności za zakupiony towar można dokonać na 3 sposoby:

1. Przelew zwykły.

Nest Bank S.A.

53 2530 0008 2056 1040 4252 0001

MU-1 Sp. z  o.o.
B. Chrobrego 12-14, 50-254 Wrocław

2. Szybka płatność elektroniczna za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

Po wybraniu przez Państwa opcji "Przelewy24" i dokonaniu płatności, nasza firma natychmiast otrzymuje informację o przeprowadzonej transakcji. Umożliwia to szybką realizację Państwa zamówienia. Transakcje realizowane są za pośrednictwem firmy Przelewy24. i odbywają się przy użyciu bezpiecznych protokołów SSL. Informacje wysyłane są wyłącznie do banku poprzez certyfikowany, bezpieczny system płatności.

3. Szybka płatność za pośrednictwem serwisu PayPal.

PayPal to wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, z której korzysta już prawie 200 milionów użytkowników na świecie, w tym przeszło 900 tysięcy w Polsce, dokonując płatności w 24 walutach na 190 rynkach świata.

W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty płatniczej (nie jest wymagane posiadanie konta PayPal), bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.