Strona główna / Informacje / Płatności

Metody płatności

Sposoby płatności na Tapdruk

Płatności za zakupiony towar można dokonać na trzy sposoby

Przelew zwykły

Nest Bank S.A.

53 2530 0008 2056 1040 4252 0001

MU-1 Sp. z  o.o.
B. Chrobrego 12-14, 50-254 Wrocław

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia ze sklepu.

 

Przelewy24

Po wybraniu przez Państwa opcji "Przelewy24" i dokonaniu płatności, nasza firma natychmiast otrzymuje informację o przeprowadzonej transakcji. Umożliwia to szybką realizację Państwa zamówienia. Transakcje realizowane są za pośrednictwem firmy Przelewy24 i odbywają się przy użyciu bezpiecznych protokołów SSL. Informacje wysyłane są wyłącznie do banku poprzez certyfikowany, bezpieczny system płatności.

Wybierając tę opcję płatności można dokonać przy pomocy 20 polskich banków, BLIK, SkyCash lub z możliwością odroczonej płatności dzięki systemu ratalnego Alior Bank i mBank.

 

PayPal

PayPal to wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, z której korzysta już prawie 200 milionów użytkowników na świecie, w tym przeszło 900 tysięcy w Polsce, dokonując płatności w 24 walutach na 190 rynkach świata.

W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty płatniczej VISA lub Mastercard (nie jest wymagane posiadanie konta PayPal), bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.