ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Zniszczona Forteca w Skalistym Mieście

autor: Dominick    id motywu: 181
Fototapeta Zniszczona Forteca w Skalistym Mieście
Fototapeta Zniszczona Forteca w Skalistym Mieście
Fototapeta Zniszczona Forteca w Skalistym Mieście Fototapeta Zniszczona Forteca w Skalistym Mieście

Tapeta Zniszczona Forteca w Skalistym Mieście może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Zniszczona Forteca w Skalistym Mieście

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie młodzieńczym każde dziecko interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina bajki pociąga nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych. Prawie wszyscy poznali opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest bardzo dużo. Każdy miłośnik fantasy może wybierać do woli. Jeżeli kochasz fantastykę na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchoćby na moment, jest na to dobry sposób. Fototapeta Zniszczona Forteca w Skalistym Mieście pozwoli Ci poczuć się jak w krainie Twoich bohaterów fantasy.

Fototapeta Zniszczona Forteca w Skalistym Mieście w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego pasjonatafantastyki jest dzisiaj na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Zniszczona Forteca w Skalistym Mieście. Niektóre historie wzbudzają grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się płomień, fantasy strom, osoba spoglądająca na ogromną i przerażającą górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Zniszczona Forteca w Skalistym Mieście nie brakuje też przyjemnych historii, które wyzwalają w odbiorcy tylko pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna książka, młoda urocza kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat fantasy, zima jak z bajki, układ planet w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Zniszczona Forteca w Skalistym Mieście to wyjątkowa opowieść. Każda intryguje i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Zniszczona Forteca w Skalistym Mieście w naszym pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Zniszczona Forteca w Skalistym Mieście świetnie pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w salonie, na korytarzu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą oczarowani widokiem baśniowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantasy świat przeniesiony wprost do wnętrza domu to doznania niecodzienne.

Struktura fototapety Zniszczona Forteca w Skalistym Mieście

FototapetaZniszczona Forteca w Skalistym Mieście wykonana została z tworzywa winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do upodobań każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej strukturę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Zniszczona Forteca w Skalistym Mieście przymocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia fototapety w postaci pęcherzów powietrza. Świetny materiał klei się do sufitu szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Zniszczona Forteca w Skalistym Mieście na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest odporny na ogień i różnice temperatur. Nie pęknie, nie strzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się również działaniu pleśni. Fototapeta będzie służyła przez lata.