ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta zimowy krajobraz fantasy

autor: Herrymage    id motywu: 184
Fototapeta zimowy krajobraz fantasy
Fototapeta zimowy krajobraz fantasy
Fototapeta zimowy krajobraz fantasy Fototapeta zimowy krajobraz fantasy

Tapeta zimowy krajobraz fantasy może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta zimowy krajobraz fantasy

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie młodzieńczym każdy młody człowiek interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina bajki pociąga nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest wiele. Każdy pasjonat fantasy może wybierać do woli. Jeżeli kochasz fantastykę na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchociaż na moment, jest na to dobry sposób. Fototapeta zimowy krajobraz fantasy pozwoli Ci poczuć się jak w bajce.

Fototapeta zimowy krajobraz fantasy w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego pasjonatafantasy jest obecnie na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta zimowy krajobraz fantasy. Niektóre historie budzą grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się płomień, obraz strasznego sztormu, postać patrząca na wielką i groźną górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie zimowy krajobraz fantasy nie brakuje również miłych historii, które wyzwalają w odbiorcy wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna księga, młoda urocza dziewczyna, bajkowa czarodziejka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zimowy krajobraz jak z bajki, układ planet w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego gnoma i inne. Każda z odsłon fototapety zimowy krajobraz fantasy to osobna opowieść. Każda zachwyca i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta zimowy krajobraz fantasy w naszym pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta zimowy krajobraz fantasy świetnie pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją umieścić w pokoju dziennym, na korytarzu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą zachwyceni widokiem bajkowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w bajce. Fantasy świat przeniesiony prosto do pokoju to doznania niezwykłe.

Struktura fototapety zimowy krajobraz fantasy

Fototapetazimowy krajobraz fantasy wyprodukowana została z tworzywa winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do gustu każdego można dokonać wyboru albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta zimowy krajobraz fantasy przymocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia materiału w postaci bąbelków powietrza. Doskonały materiał klei się do powierzchni szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta zimowy krajobraz fantasy na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest odporny na ogień i różnice temperatur. Nie pęknie, nie strzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się także działaniu grzybów. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.