ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Ziemia Nocą

autor: dimazel    id motywu: 949
Fototapeta Ziemia Nocą
Fototapeta Ziemia Nocą
Fototapeta Ziemia Nocą
Fototapeta Ziemia Nocą
Fototapeta Ziemia Nocą
Fototapeta Ziemia Nocą
Fototapeta Ziemia Nocą
Fototapeta Ziemia Nocą
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię nieskończonością, która wciąż pełna jest zagadek. Ludzie od dawna patrzyli w niebo i szukali na nim ciał niebieskich. Chęć poznania kosmosu zawsze motywuje ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zbadać kosmos przestrzeń z bliska i odczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie człowieka do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykle ciekawych możliwości jest fototapeta Ziemia Nocą.

Fototapeta Ziemia Nocą – cząstka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Ziemia Nocą pozwala na zaprojektowanie kosmosu w każdym domu. Taką fototapetę można przykleić w naprawdę wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokojach dziecięcych. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Ziemia Nocą tam uzyskamy kosmiczny efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i nieznanych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu ludzkiego zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Ziemia Nocą każdy może poczuć się odkrywcą kosmosu choćby przez moment. Gwiazdy meteoryty kometastatek i sputniki kosmiczne wśród przestworzy kosmosu muszą robić niezwykłe wrażenie na każdym, kto na nie spogląda.

Fototapeta kosmiczna w różnych odsłonach

Wybór fototapety Ziemia Nocą pozwoli Ci na wniesienie namiastki kosmosu do Twojego mieszkania. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Ziemia Nocą uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w otchłań, którą chce się stale poznawać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na obiekty kosmiczne na fototapecie Ziemia Nocą odkrywamy coś zupełnie nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Ziemia Nocą zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się lepiej, bo w naszym pokoju jest się kosmos.

Cechy charakterystyczne fototapety Ziemia Nocą

Fototapeta nadrukowana na materiale winylowym. Może mieć strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest bardzo łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowanie i rozerwanie. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy świetlne. Do przymocowania fototapety Ziemia Nocą potrzeba jedynie kleju do montażu. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada pewną odporność ogniową. Poza tym jest on całkowicie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.
Inne produkty z tym motywem