ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Wieczny ogień ciemny

autor: Kanea    id motywu: 189
Fototapeta Wieczny ogień ciemny

Tapeta Wieczny ogień ciemny może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Wieczny ogień ciemny

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie dziecięcym każdy młody człowiek interesuje się fantastyką. Kraina bajki pociąga nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Prawie wszyscy poznali film pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest bardzo dużo. Każdy pasjonat fantasy może przebierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantastykę na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchoćby na moment, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Wieczny ogień ciemny pozwoli Ci poczuć się jak w krainie Twoich bohaterów fantasy.

Fototapeta Wieczny ogień ciemny w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego pasjonatafantastyki jest obecnie na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Wieczny ogień ciemny. Niektóre historie budzą grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się płomień, fantasy strom, osoba spoglądająca na wielką i groźną górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Wieczny ogień ciemny nie brakuje również przyjemnych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna księga, młoda śliczna dziewczyna, bajkowa czarodziejka, magiczny świat fantasy, zima jak z bajki, układ planet w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i wiele innych. Każda z odsłon fototapety Wieczny ogień ciemny to osobna opowieść. Każda zachwyca i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Wieczny ogień ciemny w Twoim pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Wieczny ogień ciemny doskonale pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w pokoju dziennym, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą oczarowani widokiem baśniowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w bajce. Fantasy świat przeniesiony wprost do wnętrza domu to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Wieczny ogień ciemny

FototapetaWieczny ogień ciemny wyprodukowana została z tworzywa winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do upodobań każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Wieczny ogień ciemny zamocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia materiału w postaci pęcherzów powietrza. Świetny materiał klei się do ściany szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Wieczny ogień ciemny na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest odporny na ogień i zmienne temperatury. Nie pęknie, nie postrzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się również działaniu grzybów. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.