ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Widok Ziemi

autor: vovan    id motywu: 942
Fototapeta Widok Ziemi
Fototapeta Widok Ziemi
Fototapeta Widok Ziemi
Fototapeta Widok Ziemi
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię odwieczną przestrzenią, która wciąż pełna jest zagadek. Ludzie od dawna spoglądali w niebo i szukali na nim gwiazd i planet. Chęć poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zobaczyć kosmiczną przestrzeń z bliska i poczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie ludzi do kosmicznej otchłani. Jedną z takich interesujących możliwości jest fototapeta Widok Ziemi.

Fototapeta Widok Ziemi – namiastka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Widok Ziemi pozwala na stworzenie przestrzeni kosmicznej w każdym pomieszczeniu. Taką fototapetę można przymocować w naprawdę wielu miejscach. Może być przyklejona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Widok Ziemi tam uzyskamy niezwykły efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i nieznanych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po całym dniu. Z fototapetą Widok Ziemi każdy może czuć się odkrywcą kosmicznej przestrzeni choćby przez chwilę. Gwiazda meteoryty kometystatki i sputniki kosmiczne wśród przestworzy nieskończoności muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w rozmaitych odsłonach

Wybór fototapety Widok Ziemi pozwoli Ci na przeniesienie cząstki kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Widok Ziemi uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde wnętrzezamienia w otchłań, którą chce się wciąż badać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na punkciki kosmiczne na fototapecie Widok Ziemi odkrywamy coś całkiem nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Widok Ziemi zmieniają wnętrze nie do poznania. Czujemy się lepiej, bo w naszym pokoju jest się wszechświat.

Cechy charakterystyczne fototapety Widok Ziemi

Fototapeta zrobiona na materiale winylowym. Może mieć strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest bardzo prosty. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowania i rozerwania. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy świetlne. Do przymocowania fototapety Widok Ziemi potrzeba jedynie kleju do montażu. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Poza tym jest on zupełnie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.