ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Widok na Manhattan

autor: SeanPavonePhoto    id motywu: 1277
Fototapeta Widok na Manhattan
Fototapeta Widok na Manhattan
Fototapeta Widok na Manhattan
Fototapeta Widok na Manhattan
Fototapeta Widok na Manhattan
Fototapeta Widok na Manhattan
Fototapeta Widok na Manhattan
Fototapeta Widok na Manhattan
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Fototapeta z widokiem New Jorku Widok na Manhattan

Nowy York kusi miliony ludzi z całego świata. Przez wielu określany miastem sukcesu i największych biznesów. Największe talenty fachowcy codziennieprzewiają się przez nowojorskie budynki, biura i uliczki.Nowy York żyje w dzień i w nocy. To wielkie miasto na każdym robi duże wrażenie. Nie każdy jednak miał okazję odwiedzenia New Yorku. Dla tych, którzy ani razu w NYC nie byli zaprojektowana jest specjalna fototapeta Widok na Manhattan.

Największe atrakcje New Yorku na fototapecie Widok na Manhattan

W amerykańskim city – najbardziej liczącej się w świecie metropolii światowej} znaleźć można wiele atrakcji, które występują tylko w tym mieście. Statua Wolności wita przyjezdnych NYC od pokoleń. Most Brookliński znany nie tylko z różnych filmów i amerykańskich songów. Kultowy Manhattan, dzielnica, na której toczy się życie znanych celebrytów. Charekterystyczne dla Nowego Yorku są również yellow taksówki – symbol tego miasta. Skojarzenie Nowego Yorku z żółtą taksą jest błyskawiczne. Największe wrażenie na wszystkich robi jednak panorama NYC. Z każdego punktu w mieście wygląda ona czarująco. Jeżeli ktoś nie miał możliwości zobaczenia jej w wersji live może ją oglądać we własnym domu.

Fototapeta Widok na Manhattan w pokoju dziennym

Fototapeta z widokiem Nowego Yorku może być przymocowana do ścian naszego pokoju dziennego. Można też ozdobić nią sufit w małym i większym pokoju. Wówczas będzie on wyglądał niezwykle i zjawiskowo. Każdy, kto popatrzy taki widok na suficie będzie pod wrażeniem. Fototapeta Widok na Manhattan to też interesujące rozwiązanie w innym miejscu domu czy mieszkania. Możliwości jest wiele. Zależą od Twojej wyobraźni. Wybór fototapety Widok na Manhattan do wnętrza domu to wspaniała myśl.

Struktura i montaż fototapety Widok na Manhattan

Fototapetę Widok na Manhattan zrobiono z doskonałego jakościowo winylu. Dostępna jest w dwóch wersjach – fototapety o strukturze płótna i całkowicie gładka. Podkład do fototapety wykonany został z flizeliny. Fototapeta Widok na Manhattan jest prosta w montażu. Do jej przymocowania potrzeba jedynie kleju. Najlepiej zaopatrzyć się w klej bardzo dobrej jakości specjalnie przeznaczony do fototapet tego typu.

Fototapeta z najlepszego materiału

Nie należy się obawiać, że fototapeta Widok na Manhattan popęka albo się postrzępi. Nie ulega ona też najmniejszemu porysowaniu. Do tego jest odporna na działanie grzybów i ma pewną wytrzymałość na wypadek ognia. Wahania temperatury nie szkodzą jej. Zachowuje świeżość i wytworny wygląd na lata. Nowy York w pokoju na ścianach lub na suficie albo tu i tu to rozwiązanie nowoczesne, eleganckie i pasującego do każdego aranżu wnętrza.