ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Walka ze Smokiem

autor: grandfailure    id motywu: 209
Fototapeta Walka ze Smokiem
Fototapeta Walka ze Smokiem
Fototapeta Walka ze Smokiem Fototapeta Walka ze Smokiem

Tapeta Walka ze Smokiem może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Walka ze Smokiem

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie dziecięcym każde dziecko interesuje się fantastyką. Kraina baśni pociąga nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Prawie wszyscy znają film pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest bardzo dużo. Każdy miłośnik fantasy może wybierać do woli. Jeżeli kochasz fantasy na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchociaż na moment, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Walka ze Smokiem pozwoli każdemu poczuć się jak w bajce.

Fototapeta Walka ze Smokiem w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantasy jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Walka ze Smokiem. Niektóre historie wzbudzają grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się płomień, fantasy strom, postać spoglądająca na ogromną i groźną górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Walka ze Smokiem nie brakuje także przyjemnych historii, które wyzwalają w odbiorcy wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna książka, młoda urocza dziewczyna, bajkowa wróżka, magiczny świat fantasy, zimowy krajobraz jak z bajki, układ planetarny w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego gnoma i inne. Każda z odsłon fototapety Walka ze Smokiem to wyjątkowa opowieść. Każda zachwyca i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Walka ze Smokiem w Twoim pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Walka ze Smokiem świetnie pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją umieścić w salonie, na korytarzu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą zachwyceni widokiem baśniowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantastyczny świat przeniesiony wprost do pokoju to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Walka ze Smokiem

FototapetaWalka ze Smokiem wyprodukowana została z materiału winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do gustu każdego można dokonać wyboru albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Walka ze Smokiem zamocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci bąbelków powietrza. Doskonały materiał klei się do powierzchni szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Walka ze Smokiem na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest ognioodporny i zmienne temperatury. Nie pęknie, nie postrzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się również działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.