ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Ulica Manhatanu

autor: janifest    id motywu: 1284
Fototapeta Ulica Manhatanu
Fototapeta Ulica Manhatanu
Fototapeta Ulica Manhatanu
Fototapeta Ulica Manhatanu
Fototapeta Ulica Manhatanu
Fototapeta Ulica Manhatanu
Fototapeta Ulica Manhatanu
Fototapeta Ulica Manhatanu
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Fototapeta z widokiem Nowego Jorku Ulica Manhatanu

Nowy York kusi miliony ludzi z całego świata. Przez wielu określany miastem sukcesów i największych interesów. Największe talenty fachowcy dzień w dzieńprzewiają się przez nowojorskie budynki, biura i uliczki.Nowy York nigdy nie zasypia. To wielkie miasto na każdym robi wielkie wrażenie. Nie każdy jednak miał sposobność przyjechania do Nowego Yorku. Dla tych, którzy nigdy w NYC nie gościli przygotowana jest specjalna fototapeta Ulica Manhatanu.

Największe atrakcje Nowego Yorku na fototapecie Ulica Manhatanu

W amerykańskim city – najważniejszej metropolii światowej} znaleźć można wiele atrakcji, które występują tylko w tym city. Statua Wolności wita gości i mieszkańców NYC od lat. Most Brookliński znany nie tylko z różnych filmów i amerykańskich piosenek. Sławny Manhattan, dzielnica, na której toczy się życie znanych celebrytów. Charekterystyczne dla NYC są również żółte taxi – symbol tego miasta. Skojarzenie New York City z żółtą taksą jest natychmiastowe. Największe wrażenie na wszystkich robi jednak panorama NYC. Z każdego punktu w mieście prezentuje się ona niezwykle. Jeżeli ktoś nie miał możliwości zobaczenia jej w wersji live może ją oglądać w swoim mieszkaniu.

Fototapeta Ulica Manhatanu w pokoju dziennym

Fototapeta z wizerunkiem New York City może być przyklejona do ściany salonu. Można także ozdobić nią sufit w mniejszym i dużym pokoju. Wówczas będzie on wyglądał wybornie i zjawiskowo. Każdy, kto popatrzy taki widok na suficie będzie pod wrażeniem. Fototapeta Ulica Manhatanu to też ciekawe rozwiązanie w innym miejscu domu czy mieszkania. Możliwości jest dużo. Zależą od Twojej pomysłowości. Wybór fototapety Ulica Manhatanu do przestrzeni wewnętrznej to wspaniała koncepcja.

Struktura i montaż fototapety Ulica Manhatanu

Fototapetę Ulica Manhatanu wykonano z doskonałego jakościowo winylu. Występuje w dwóch odmianach – fototapety o strukturze przypominającej płótno i całkowicie gładka. Podkład do fototapety wykonany został z flizeliny. Fototapeta Ulica Manhatanu jest prosta w montażu. Do jej przyklejenia potrzeba jedynie kleju. Najlepiej wyposażyć się w klej najlepszy specjalnie przeznaczony do fototapet tego typu.

Fototapeta z trwałego materiału

Nie należy się obawiać, że fototapeta Ulica Manhatanu pęknie albo się rozerwie. Nie ulega ona także porysowaniom. Do tego jest odporna na działanie grzybów i ma określoną wytrzymałość na wypadek ognia. Nieskie i wysokie temperatury nie niszczą jej. Zachowuje świeżość i wytworny wygląd na lata. Nowy York w pomieszczeniu na ścianach lub na suficie albo w obu tych miejscach to rozwiązanie nowatorskie, eleganckie i pasującego do każdego aranżu wnętrza.