ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Układ Gwiezdny

autor: Peter Jurik    id motywu: 944
Fototapeta Układ Gwiezdny
Fototapeta Układ Gwiezdny
Fototapeta Układ Gwiezdny
Fototapeta Układ Gwiezdny
Fototapeta Układ Gwiezdny
Fototapeta Układ Gwiezdny
Fototapeta Układ Gwiezdny
Fototapeta Układ Gwiezdny
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię odwieczną przestrzenią, która nadal pełna jest tajemnic. Ludzie od dawna patrzyli w niebo i wypatrywali na nim ciał niebieskich. Pragnienie poznania kosmosu zawsze motywuje ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zbadać kosmiczną przestrzeń z bliska i poczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie ludzi do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykłych możliwości jest fototapeta Układ Gwiezdny.

Fototapeta Układ Gwiezdny – cząstka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Układ Gwiezdny pozwala na stworzenie kosmosu w każdym pomieszczeniu. Taką fototapetę można przykleić w naprawdę wielu miejscach. Może być przyklejona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Układ Gwiezdny tam uzyskamy niezwykły efekt w postaci gwiazd, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki wizerunek kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu ludzkiego zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Układ Gwiezdny każdy może poczuć się odkrywcą kosmosu choćby przez chwilę. Gwiazdy meteoryt kometastatki i sputnik kosmiczne wśród przestworzy kosmosu muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie spogląda.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Układ Gwiezdny pozwoli Ci na przeniesienie odrobiny kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie położyli fototapety Układ Gwiezdny uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde wnętrzezamienia w przestrzeń, którą chce się wciąż badać. Za każdym razem, gdy patrzymy na obiekty kosmiczne na fototapecie Układ Gwiezdny widzimy coś zupełnie nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Układ Gwiezdny zmieniają wnętrze nie do poznania. Czujemy się lepiej, bo w naszym pokoju jest się wszechświat.

Cechy charakterystyczne fototapety Układ Gwiezdny

Fototapeta nadrukowana na materiale winylowym. Może mieć strukturę płótna albo gładką.  Montaż jest bardzo łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowanie i rozerwanie. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy światła. Do przyklejenia fototapety Układ Gwiezdny potrzeba tylko kleju montażowego. Materiał, z którego wykonano fototapetę, posiada pewną odporność ogniową. Poza tym jest on całkowicie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.