ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta tajemnicza mgła na zboczu wzgórza w

autor: Pellinni    id motywu: 198
Fototapeta tajemnicza mgła na zboczu wzgórza w
Fototapeta tajemnicza mgła na zboczu wzgórza w
Fototapeta tajemnicza mgła na zboczu wzgórza w Fototapeta tajemnicza mgła na zboczu wzgórza w

Tapeta tajemnicza mgła na zboczu wzgórza w może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta tajemnicza mgła na zboczu wzgórza w

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie dziecięcym każdy młody człowiek interesuje się fantastyką. Kraina bajki pociąga nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Prawie wszyscy poznali film pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest wiele. Każdy pasjonat fantasy może przebierać do woli. Jeżeli kochasz fantasy na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchociaż na moment, jest na to dobry sposób. Fototapeta tajemnicza mgła na zboczu wzgórza w pozwoli każdemu poczuć się jak w krainie Twoich bohaterów fantasy.

Fototapeta tajemnicza mgła na zboczu wzgórza w w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantastyki jest dzisiaj na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta tajemnicza mgła na zboczu wzgórza w. Niektóre historie wzbudzają grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się płomień, obraz strasznego sztormu, postać patrząca na ogromną i groźną górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie tajemnicza mgła na zboczu wzgórza w nie brakuje również miłych historii, które wyzwalają w nas tylko pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna księga, młoda urocza kobieta, bajkowa czarodziejka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zimowy krajobraz jak z bajki, układ planetarny w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego gnoma i wiele innych. Każda z odsłon fototapety tajemnicza mgła na zboczu wzgórza w to osobna opowieść. Każda intryguje i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta tajemnicza mgła na zboczu wzgórza w w naszym pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta tajemnicza mgła na zboczu wzgórza w doskonale pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w pokoju dziennym, na korytarzu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą oczarowani widokiem baśniowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantastyczny świat przeniesiony prosto do pokoju to doznania niecodzienne.

Struktura fototapety tajemnicza mgła na zboczu wzgórza w

Fototapetatajemnicza mgła na zboczu wzgórza w wyprodukowana została z materiału winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do gustu każdego można dokonać wyboru albo fototapetymającej budowę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta tajemnicza mgła na zboczu wzgórza w przymocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia materiału w postaci bąbelków powietrza. Doskonały materiał klei się do sufitu szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta tajemnicza mgła na zboczu wzgórza w na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest odporny na ogień i zmienne temperatury. Nie pęka, nie strzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się również działaniu grzybów. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.