ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Start Promu Kosmicznego

autor: 3dsculptor    id motywu: 965
Fototapeta Start Promu Kosmicznego
Fototapeta Start Promu Kosmicznego
Fototapeta Start Promu Kosmicznego
Fototapeta Start Promu Kosmicznego
Fototapeta Start Promu Kosmicznego
Fototapeta Start Promu Kosmicznego
Fototapeta Start Promu Kosmicznego
Fototapeta Start Promu Kosmicznego
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos określasię nieskończonością, która wciąż pełna jest tajemnic. Ludzie od dawna patrzyli w niebo i wypatrywali na nim ciał niebieskich. Pragnienie poznania kosmosu zawsze motywuje ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zbadać kosmos przestrzeń z bliska i odczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie nas do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykłych możliwości jest fototapeta Start Promu Kosmicznego.

Fototapeta Start Promu Kosmicznego – cząstka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Start Promu Kosmicznego pozwala na stworzenie przestrzeni kosmicznej w każdym mieszkaniu. Taką fototapetę można przymocować w naprawdę wielu miejscach. Może być przyklejona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokojach dziecięcych. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Start Promu Kosmicznego tam uzyska się niezwykły efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które ożywiają wyobraźnię. Taki wizerunek kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu ludzkiego zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Start Promu Kosmicznego każdy może poczuć się odkrywcą kosmicznej przestrzeni choćby przez chwilę. Gwiazda meteoryty kometystatki i sputnik kosmiczne pośród przestworzy nieskończoności muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie spogląda.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Start Promu Kosmicznego pozwoli Ci na wniesienie namiastki kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Start Promu Kosmicznego uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w przestrzeń, którą chce się wciąż poznawać. Za każdym razem, gdy patrzymy na punkciki kosmiczne na fototapecie Start Promu Kosmicznego widzimy coś całkiem nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Start Promu Kosmicznego zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym wnętrzu jest się wszechświat.

Charakterystyka fototapety Start Promu Kosmicznego

Fototapeta wykonana na materiale winylowym. Może posiadać strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest niezwykle prosty. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowania i rozerwanie. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy światła. Do przyklejenia fototapety Start Promu Kosmicznego potrzeba tylko kleju montażowego. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada pewną odporność ogniową. Poza tym jest on zupełnie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.