ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy

autor: designprojects    id motywu: 174
Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy
Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy
Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy

Tapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie młodzieńczym każde dziecko interesuje się fantastyką. Kraina baśni pociąga nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych. Prawie wszyscy poznali opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest bardzo dużo. Każdy miłośnik fantasy może przebierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantastykę na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchoćby na chwilę, jest na to dobry sposób. Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy pozwoli każdemu poczuć się jak w krainie Twoich bohaterów fantasy.

Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantastyki jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy. Niektóre historie wzbudzają grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, fantasy strom, osoba spoglądająca na wielką i przerażającą górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Starożytna ogromna jaskinia fantasy nie brakuje także przyjemnych historii, które wyzwalają w nas tylko pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna książka, młoda urocza kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat fantasy, zimowy krajobraz jak z baśni, układ planet w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Starożytna ogromna jaskinia fantasy to oddzielna opowieść. Każda intryguje i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy w naszym pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy doskonale pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w salonie, na korytarzu oraz w pokoju dziecka. Na pewno najmłodsi będą oczarowani widokiem baśniowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantasy świat przeniesiony prosto do wnętrza domu to doznania niecodzienne.

Struktura fototapety Starożytna ogromna jaskinia fantasy

FototapetaStarożytna ogromna jaskinia fantasy wykonana została z tworzywa winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do gustu każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy zamocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia materiału w postaci bąbelków powietrza. Świetny materiał klei się do powierzchni szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest odporny na ogień i zmienne temperatury. Nie pęka, nie strzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się również działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.