ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy

autor: designprojects    id motywu: 174
Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy
Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy
Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie młodzieńczym każde dziecko interesuje się fantastyką. Kraina baśni pociąga nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych. Prawie wszyscy poznali opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest bardzo dużo. Każdy miłośnik fantasy może przebierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantastykę na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchoćby na chwilę, jest na to dobry sposób. Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy pozwoli każdemu poczuć się jak w krainie Twoich bohaterów fantasy.

Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantastyki jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy. Niektóre historie wzbudzają grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, fantasy strom, osoba spoglądająca na wielką i przerażającą górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Starożytna ogromna jaskinia fantasy nie brakuje także przyjemnych historii, które wyzwalają w nas tylko pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna książka, młoda urocza kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat fantasy, zimowy krajobraz jak z baśni, układ planet w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Starożytna ogromna jaskinia fantasy to oddzielna opowieść. Każda intryguje i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy w naszym pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy doskonale pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w salonie, na korytarzu oraz w pokoju dziecka. Na pewno najmłodsi będą oczarowani widokiem baśniowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantasy świat przeniesiony prosto do wnętrza domu to doznania niecodzienne.

Struktura fototapety Starożytna ogromna jaskinia fantasy

FototapetaStarożytna ogromna jaskinia fantasy wykonana została z tworzywa winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do gustu każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy zamocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia materiału w postaci bąbelków powietrza. Świetny materiał klei się do powierzchni szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Starożytna ogromna jaskinia fantasy na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest odporny na ogień i zmienne temperatury. Nie pęka, nie strzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się również działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.