ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Starożytna astronomia

autor: Tryfonov    id motywu: 197
Fototapeta Starożytna astronomia
Fototapeta Starożytna astronomia
Fototapeta Starożytna astronomia Fototapeta Starożytna astronomia

Tapeta Starożytna astronomia może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Starożytna astronomia

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie dziecięcym każde dziecko interesuje się fantastyką. Kraina bajki pociąga nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Prawie wszyscy poznali film pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest bardzo dużo. Każdy pasjonat fantasy może wybierać do woli. Jeżeli kochasz fantasy na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchoćby na chwilę, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Starożytna astronomia pozwoli Ci poczuć się jak w baśni.

Fototapeta Starożytna astronomia w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego miłośnikafantasy jest dzisiaj na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Starożytna astronomia. Niektóre historie wzbudzają grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się ogień, obraz strasznego sztormu, osoba spoglądająca na ogromną i przerażającą górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Starożytna astronomia nie brakuje również miłych historii, które wyzwalają w nas tylko pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna księga, młoda urocza kobieta, bajkowa czarodziejka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zima jak z baśniowej krainy, układ planet w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Starożytna astronomia to oddzielna opowieść. Każda zachwyca i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Starożytna astronomia w naszym pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Starożytna astronomia świetnie pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w salonie, na korytarzu oraz w pokoju dziecka. Z pewnością najmłodsi będą oczarowani widokiem baśniowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantasy świat przeniesiony prosto do pomieszczenia to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Starożytna astronomia

FototapetaStarożytna astronomia wykonana została z tworzywa winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do upodobań każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej strukturę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Starożytna astronomia zamocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci bąbelków powietrza. Świetny materiał klei się do sufitu szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta Starożytna astronomia na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest ognioodporny i zmienne temperatury. Nie pęknie, nie strzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się również działaniu pleśni. Fototapeta będzie służyła przez lata.