ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Smutna Królowa Śniegu wchodzi po staremu

autor: kharchenkoirina    id motywu: 202
Fototapeta Smutna Królowa Śniegu wchodzi po staremu

Tapeta Smutna Królowa Śniegu wchodzi po staremu może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Smutna Królowa Śniegu wchodzi po staremu

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie dziecięcym każde dziecko interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina bajki pociąga nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych. Prawie wszyscy poznali opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest wiele. Każdy miłośnik fantasy może wybierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantasy na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchoćby na chwilę, jest na to dobry sposób. Fototapeta Smutna Królowa Śniegu wchodzi po staremu pozwoli każdemu poczuć się jak w bajce.

Fototapeta Smutna Królowa Śniegu wchodzi po staremu w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego miłośnikafantastyki jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Smutna Królowa Śniegu wchodzi po staremu. Niektóre historie wzbudzają grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się ogień, obraz strasznego sztormu, postać spoglądająca na wielką i groźną górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Smutna Królowa Śniegu wchodzi po staremu nie brakuje też miłych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna książka, młoda śliczna dziewczyna, bajkowa wróżka, magiczny świat fantasy, zimowy krajobraz jak z baśniowej krainy, układ planetarny w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i wiele innych. Każda z odsłon fototapety Smutna Królowa Śniegu wchodzi po staremu to oddzielna opowieść. Każda intryguje i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Smutna Królowa Śniegu wchodzi po staremu w naszym pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Smutna Królowa Śniegu wchodzi po staremu świetnie pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w salonie, na korytarzu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą zachwyceni widokiem bajkowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w bajce. Fantastyczny świat przeniesiony prosto do pokoju to doznania niecodzienne.

Struktura fototapety Smutna Królowa Śniegu wchodzi po staremu

FototapetaSmutna Królowa Śniegu wchodzi po staremu wyprodukowana została z tworzywa winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do upodobań każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Smutna Królowa Śniegu wchodzi po staremu zamocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia materiału w postaci pęcherzów powietrza. Świetny materiał klei się do sufitu szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Smutna Królowa Śniegu wchodzi po staremu na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest odporny na ogień i zmienne temperatury. Nie pęknie, nie postrzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się także działaniu grzybów. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.