ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Skandynawska sztuka ludowa bez szwu

autor: mindfullness    id motywu: 489
Fototapeta Skandynawska sztuka ludowa bez szwu

Tapeta Skandynawskie kwiaty może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Tapeta Skandynawskie kwiaty - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -umeblowanie, odcień ścian, grafiki, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można także wykorzystać tapetę Skandynawskie kwiaty. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Skandynawskie kwiaty wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Skandynawskie kwiaty wyróżnia oryginalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Skandynawskie kwiaty w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Skandynawskie kwiaty w połączeniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca popularność stylu nordic sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Skandynawskie kwiaty. 

Wzornictwo tapety Skandynawskie kwiaty

Na tapecie Skandynawskie kwiaty dominujące są wzory, które doskonale oddają aurę skandynawski. Cieme oraz kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeża, lisa,wiewiórki, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Skandynawskie kwiaty

Tapeta Skandynawskie kwiaty ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na porysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Skandynawskie kwiaty redukuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Skandynawskie kwiaty

Tapetę Skandynawskie kwiaty przykleja się dościan w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.