ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Sieć Globalna

autor: metamorworks    id motywu: 958
Fototapeta Sieć Globalna
Fototapeta Sieć Globalna
Fototapeta Sieć Globalna
Fototapeta Sieć Globalna
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos określasię odwieczną przestrzenią, która wciąż pełna jest tajemnic. Ludzie od niepamiętnych czasów patrzyli w niebo i szukali na nim ciał niebieskich. Pragnienie poznania kosmosu zawsze motywuje ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zbadać kosmos przestrzeń z bliska i poczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie nas do kosmicznej otchłani. Jedną z takich interesujących możliwości jest fototapeta Sieć Globalna.

Fototapeta Sieć Globalna – cząstka kosmosu w Waszym domu

Fototapeta Sieć Globalna pozwala na stworzenie kosmosu w każdym wnętrzu mieszkalnym. Taką fototapetę można przymocować w naprawdę wielu miejscach. Może być przyklejona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokojach dziecięcych. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Sieć Globalna tam uzyskamy kosmiczny efekt w postaci gwiazd, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki wizerunek kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po całym dniu. Z fototapetą Sieć Globalna każdy może poczuć się odkrywcą kosmosu choćby przez moment. Gwiazdy meteoryty kometastatek i sputnik kosmiczne wśród przestworzy kosmosu muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Sieć Globalna pozwoli Ci na wniesienie odrobiny kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie przymocowali fototapety Sieć Globalna uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde wnętrzezamienia w przestrzeń, którą chce się wciąż poznawać. Za każdym razem, gdy patrzymy na punkciki kosmiczne na fototapecie Sieć Globalna widzimy coś zupełnie nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Sieć Globalna zmieniają wnętrze nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym pokoju znajduje się wszechświat.

Cechy charakterystyczne fototapety Sieć Globalna

Fototapeta nadrukowana na materiale winylowym. Może mieć strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest niezwykle prosty. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowania i rozerwanie. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy światła. Do przymocowania fototapety Sieć Globalna potrzeba tylko kleju montażowego. Materiał, z którego wykonano fototapetę, posiada pewną odporność ogniową. Poza tym jest on całkowicie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.