ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Sci Fi Futuristic Fantasy

autor: korrakot sittivash    id motywu: 173
Fototapeta Sci Fi Futuristic Fantasy

Tapeta Sci Fi Futuristic Fantasy może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Sci Fi Futuristic Fantasy

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie dziecięcym każdy młody człowiek interesuje się fantastyką. Kraina baśni pociąga nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają film pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest wiele. Każdy miłośnik fantasy może wybierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantasy na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchoćby na moment, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Sci Fi Futuristic Fantasy pozwoli Ci poczuć się jak w krainie Twoich bohaterów fantasy.

Fototapeta Sci Fi Futuristic Fantasy w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego miłośnikafantastyki jest dzisiaj na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Sci Fi Futuristic Fantasy. Niektóre historie wzbudzają grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się płomień, obraz strasznego sztormu, postać patrząca na ogromną i groźną górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Sci Fi Futuristic Fantasy nie brakuje również przyjemnych historii, które wyzwalają w nas tylko pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna książka, młoda urocza dziewczyna, bajkowa wróżka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zimowy krajobraz jak z baśni, układ planetarny w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Sci Fi Futuristic Fantasy to osobna opowieść. Każda intryguje i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Sci Fi Futuristic Fantasy w Twoim pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Sci Fi Futuristic Fantasy świetnie pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją umieścić w pokoju dziennym, na korytarzu oraz w pokoju dziecka. Na pewno najmłodsi będą zachwyceni widokiem bajkowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantastyczny świat przeniesiony prosto do pomieszczenia to doznania niezwykłe.

Struktura fototapety Sci Fi Futuristic Fantasy

FototapetaSci Fi Futuristic Fantasy wyprodukowana została z materiału winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do gustu każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Sci Fi Futuristic Fantasy przymocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci bąbelków powietrza. Doskonały materiał klei się do powierzchni szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Sci Fi Futuristic Fantasy na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest ognioodporny i różnice temperatur. Nie pęka, nie postrzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się także działaniu grzybów. Fototapeta będzie służyła przez lata.