ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Sceny fantasy w chińskim stylu

autor: liuzishan    id motywu: 185
Fototapeta Sceny fantasy w chińskim stylu
Fototapeta Sceny fantasy w chińskim stylu
Fototapeta Sceny fantasy w chińskim stylu Fototapeta Sceny fantasy w chińskim stylu

Tapeta Sceny fantasy w chińskim stylu może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Sceny fantasy w chińskim stylu

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie dziecięcym każde dziecko interesuje się fantastyką. Kraina bajki pociąga nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają film pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest bardzo dużo. Każdy miłośnik fantasy może wybierać do woli. Jeżeli kochasz fantastykę na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchociaż na moment, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Sceny fantasy w chińskim stylu pozwoli Ci poczuć się jak w krainie Twoich bohaterów fantasy.

Fototapeta Sceny fantasy w chińskim stylu w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantastyki jest dzisiaj na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Sceny fantasy w chińskim stylu. Niektóre historie budzą grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się płomień, fantasy strom, postać patrząca na wielką i przerażającą górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Sceny fantasy w chińskim stylu nie brakuje też przyjemnych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna książka, młoda śliczna dziewczyna, bajkowa czarodziejka, magiczny świat fantasy, zimowy krajobraz jak z baśni, układ planet w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i wiele innych. Każda z odsłon fototapety Sceny fantasy w chińskim stylu to oddzielna opowieść. Każda intryguje i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Sceny fantasy w chińskim stylu w Twoim pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Sceny fantasy w chińskim stylu świetnie pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją umieścić w salonie, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Na pewno najmłodsi będą zachwyceni widokiem baśniowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantastyczny świat przeniesiony wprost do pomieszczenia to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Sceny fantasy w chińskim stylu

FototapetaSceny fantasy w chińskim stylu wykonana została z tworzywa winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do upodobań każdego można dokonać wyboru albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Sceny fantasy w chińskim stylu przymocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci pęcherzów powietrza. Doskonały materiał klei się do ściany szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Sceny fantasy w chińskim stylu na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest ognioodporny i zmienne temperatury. Nie pęka, nie strzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się także działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.