ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Satelita na Orbicie

autor: dimazel    id motywu: 963
Fototapeta Satelita na Orbicie
Fototapeta Satelita na Orbicie
Fototapeta Satelita na Orbicie
Fototapeta Satelita na Orbicie
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię nieskończonością, która wciąż pełna jest zagadek. Ludzie od dawna patrzyli w niebo i wypatrywali na nim gwiazd i planet. Pragnienie poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do refleksji. Nie każdy może zbadać kosmos przestrzeń z bliska i poczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie ludzi do kosmicznej otchłani. Jedną z takich interesujących możliwości jest fototapeta Satelita na Orbicie.

Fototapeta Satelita na Orbicie – cząstka kosmosu w Waszym domu

Fototapeta Satelita na Orbicie pozwala na zaprojektowanie przestrzeni kosmicznej w każdym wnętrzu mieszkalnym. Taką fototapetę można przymocować w naprawdę wielu miejscach. Może być przyklejona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Satelita na Orbicie tam uzyska się kosmiczny efekt w postaci gwiazd, planet i nieznanych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po całym dniu. Z fototapetą Satelita na Orbicie każdy może czuć się odkrywcą kosmicznej przestrzeni choćby przez moment. Gwiazda meteoryty kometystatek i sputniki kosmiczne wśród przestworzy nieskończoności muszą robić niezwykłe wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w rozmaitych odsłonach

Wybór fototapety Satelita na Orbicie pozwoli Ci na wniesienie odrobiny kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Satelita na Orbicie uzyskamy czarujący efekt. Kosmos każde wnętrzezamienia w przestrzeń, którą chce się stale poznawać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na obiekty kosmiczne na fototapecie Satelita na Orbicie odkrywamy coś całkiem nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Satelita na Orbicie zmieniają wnętrze nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym pokoju znajduje się kosmos.

Charakterystyka fototapety Satelita na Orbicie

Fototapeta zrobiona na materiale winylowym. Może posiadać strukturę płótna albo gładką.  Montaż jest niezwykle prosty. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowania i rozerwania. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy światła. Do przyklejenia fototapety Satelita na Orbicie potrzeba jedynie kleju do montażu. Materiał, z którego wykonano fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Do tego jest on zupełnie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.